Remote Sales Specialist

doświadczenie
sprzedaż
komunikatywność
Proponowana stawka:
4500 - 5000zł brutto UOP

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 4 500 - 5 000 oraz comiesięczne premie
  • Komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy (służbowy laptop, monitor)
  • Pakiet benefitów: SmartLunch - dofinansowanie do posiłków w pracy, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz indywidualny budżet szkoleniowy
  • Hybrydową organizację pracy po okresie wdrożenia (możliwość skorzystania z 2 dni Home Office w tygodniu)
  • Dodatkowy płatny dzień urlopu na świętowanie urodzin i godziny urlopowe na udział w wolontariacie
  • Możliwość zapraszania kolejnych osób do zespołu i uzyskiwania premii za polecenia nowych pracowników
  • Udział w spotkaniach integracyjnych i eventach firmowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej oraz poprzez telekonferencje (mile widziana sprzedaż usług B2B)
  • Praktyka w prowadzeniu telefonicznych rozmów handlowych oraz umawianiu spotkań
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu sprzedaży
  • Swobodne poruszanie się w systemach CRM
  • Umiejętność wykorzystywania kanałów social media i zewnętrznych baz danych w sprzedaży
  • Dobra dykcja, płynność wypowiedzi oraz umiejętność budowania relacji

Zakres obowiązków:

  • Zdalna sprzedaż do klientów z sektora firm małych i średnich
  • Prowadzenie telekonferencji sprzedażowych
  • Wsparcie działu sprzedaży w postaci telefonicznego umówienia spotkań w sektorze firm średnich i dużych
  • Współpraca międzydziałowa związana z wdrażaniem usługi i opieką posprzedażową
  • Tworzenie własnej bazy klientów b2b, prospecting
  • Wprowadzanie danych i dokumentów do systemu CRM
Poszukujemy osoby, która zadba oprofesjonalną obsługę posprzedażową. Twój wpływ na kierunek, w którym chcemy się poruszać, będzie bardzo duży. Stawiamy cele, do których Ty będziesz wyznaczać ścieżki, dlatego bardzo ważna jest Twoja kreatywność i zdobyte doświadczenie.
Więcej informacji o pracy w SmartLunch znajdziesz na naszym blogu.

Zobacz też odpowiedzi naszego zespołu na pytanie dlaczego warto wdrożyć SmartLunch:

No items found.

Dagmara Dolata
Senior HR Specialist
690 029 246

dagmara.dolata@smartlunch.pl