Catering dla firm Rzeszów

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych, zróżnicowanych posiłków. Catering SmartLunch to idealne rozwiązanie. Wspieramy firmy w organizacji żywienia zbiorowego. Codziennie dostarczamy obiady i posiłki regeneracyjne do zakładów produkcyjnych, firm usługowych, sklepów, biur i instytucji. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone punktualnie o określonej godzinie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla pracowników

Współpracujemy z zaufanymi Restauratorami w całej Polsce, dlatego możemy zapewnić Państwu profesjonalne usługi cateringowe i zróżnicowane menu dań przygotowywanych specjalnie dla firm. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Do wyboru kanapki, sałatki, zupy, domowe obiady, fast foody przygotowywane na bazie wysokiej jakości, świeżych produktów. Stawiamy na kompleksowość, nasi stali Klienci zawsze mogą na nas liczyć, zapewniamy catering dla firm w Rzeszowie na różnego rodzaju przyjęcia, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne, pikniki i inne eventy firmowe.

obiady dla pracowników

Zawsze ciepłe i na czas

Wszystkie dania zapakowane są w jednorazowe opakowania z kompletem sztućców i opisane imieniem i nazwiskiem pracownika. Transport posiłków odbywa się w specjalnych termoboxach zabezpieczających jedzenie i utrzymujących ciepło. Posiłki dowożone są z lokalnych restauracji znajdujących się w pobliżu miejsca pracy Klienta. Dzięki temu wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a pracownicy otrzymują gorące, świeże jedzenie.

Obiady do firm od SmartLunch

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Ze względu na zróżnicowany profil działalności obsługiwanych branż współpracę cateringową rozpoczynamy od zebrania informacji o danej firmie, charakterze wykonywanej pracy oraz oczekiwaniach pracowników. Staramy się wypracować z Klientem odpowiednie dla jego firmy rozwiązanie. Zamawiając dużo posiłków, otrzymujesz je w atrakcyjnej cenie. Swoją ofertę kierujemy do firm działających na terenie podkarpacia między innymi w miastach tj. Rzeszów, Boguchwała, Stalowa Wola, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg, Dębica, Sanok, Krosno, Jarosław, Łańcut.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Najedzony pracownik = dobry pracownik

Zapewniając częściowe lub pełne finansowanie posiłków do pracowników nie tylko zwiększasz efektywność i wydajność kadry, ale także zyskujesz lojalnych zadowolonych pracowników i wpływasz na lepszą organizację pracy. Dofinansowanie do 190 zł/mc na pracownika jest zwolnione ze składek ZUS.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

W ramach świadczonych usług cateringowych oferujemy również dowóz posiłków regeneracyjnych o odpowiednich wartościach odżywczych Klientom i kaloryczności (min 1000 kcal). Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) pracodawca ma obowiązek nieodpłatnie zapewnić je pracowników wykonujących pracę o zwiększonym wydatku energetycznych, w trudnych warunkach lub na zewnątrz.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. W ramach cateringu zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym z siedzibą na terenie Rzeszowa i okolic. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę cateringową i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania