Obiady dla firm Piaseczno

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne, ciepłe posiłki z punktualną dostawą na miejsce pracy? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne usługi cateringowe, wspieramy przedsiębiorców w organizacji żywienia grupowego firm. Codziennie dostarczamy obiady pracownicze i posiłki regeneracyjne do firm na terenie Piaseczna i całego Mazowsza.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Posiłki dla pracowników Duży wybór dań

Współpracujemy z zaufanym, lokalnymi firmami cateringowymi na terenie całego kraju m.in. z Piaseczna i okolic, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić zróżnicowane menu i usługi cateringowe. Wiele restauracji to wiele możliwości.

Proponujemy potrawy kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, dania mięsne i jarskie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, w ofercie tradycyjne domowe obiady, sałatki, przekąski, kanapki, pizza, burgery, a nawet sushi.

Posiłki przygotowywane są w oparciu o świeże składniki. Doświadczeni kucharze dbają o jakość i smak przygotowywanych potraw. To Ty decydujesz, z których restauracji Twoi pracownicy będą zamawiać jedzenie, możesz korzystać z ofert kilku lokali gastronomicznych jednocześnie.

Thermobox

Zawsze smaczne, ciepłe i na czas

Posiłki dostarczane są z lokalnych restauracji, znajdujących się w pobliżu Twojej firmy co pozwala na punktualną dostawę i ograniczenie kosztów. Jedzenie pakowane jest w jednorazowe, ekologiczne pudełka z kompletem sztućców i etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Transport posiłków odbywa się w specjalnych termoboxach. To wszystko sprawia, że pracownicy otrzymują ciepłe, świeże jedzenie.

Dla wszystkich branż

Innowacyjny catering dla wszystkich branż

Pomagamy w organizacji posiłków dla firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników i działających w różnych branżach. Codziennie dostarczamy obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych i pracujących w terenie. Wiemy, jak różne są oczekiwania i potrzeby, dlatego jesteśmy elastyczni.

Szczegóły współpracy: wybór restauratora, menu, ilość porcji, kaloryczność i wiele innych ustalane są indywidualne. Staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa, oczekiwań pracowników i charakteru wykonywanej przez nich pracy.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Korzystne rozwiązanie

Korzystne rozwiązanie

Posiłki dla firm to benefit pozapłacowy, z którego najchętniej korzystają pracownicy. Zapewniając obiady w pracy swoim pracownikom, wpływasz na lepszą organizację pracy, zadowolenie i większą efektywność kadry oraz pozytywny wizerunek firmy na rynku pracy.

Zatrudnieni jedząc razem, integrują się, nie opuszczają miejsca pracy i nie nadużywają przerwy. Dofinansowanie do posiłków o wartości do 190 zł miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS, dodatkowo ponosisz koszt tylko wykorzystanego dofinansowania oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy.

Posiłki regeneracyjne

Posiadamy również ofertę posiłków regeneracyjnych dla przedsiębiorców, którzy na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów zobowiązani są do zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnie posiłków o kaloryczności ok. 1000 kcal. Przysługują one osobom wykonującym pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych lub związaną ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym, który przekracza 2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet.

Posiłki regeneracyjne
Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania