Key Account Manager (woj. kujawsko-pomorskie, mazowieckie, świętokrzyskie)

sprzedaż
negocjacje
B2B
Proponowana stawka:
9 700 -11 140 zł brutto UoP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozbudowany system wynagrodzenia uzależniony od wyników i zaangażowania w pracę (9 700 zł brutto podstawy + premia jakościowa + system prowizyjny)
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi m. in. samochód służbowy, telefon, laptop, również do użtku prywatnego
  • Pracę w systemie zdalnym z cyklicznymi spotkaniami w centrali we Wrocławiu
  • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków oraz karta lunchowa
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe
  • Indywidualny budżet szkoleniowy ustalany na rok oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Udział w spotkaniach integracyjnych
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w sprzedaży B2B
  • Gotowość do budowania długoterminowych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja z innymi członkami zespołu
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży do działów HR będzie dodatkowym atutem

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie i prowadzenie spotkań i telekonferencji z Klientami (działy HR, prezesi, dyrektorzy kluczowych działów)
  • Wdrażanie usługi u Klienta i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi i potencjalnymi Klientami
  • Analiza i monitorowanie potencjału rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu na podległym terenie (w zależności od Twojego zamieszkania, obecnie poszukujemy osób z województw mazowieckiego, świętokrzyskiego i kujawsko-pomorskiego)
  • Bieżące raportowanie aktywności oraz swojej pracy w systemie CRM

Poznajmy się bliżej!
Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która zadba o rozwój rynku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko mazurskiego. W roli Key Account Managera Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie całości procesu sprzedażowego od budowania własnej bazy potencjalnych klientów po wdrażanie usługi. Stawiamy cele, do których Ty będziesz wyznaczać ścieżki, dlatego bardzo ważna jest Twoja kreatywność i zdobyte doświadczenie.
Więcej informacji o pracy w SmartLunch znajdziesz na naszym blogu.

Zobacz też odpowiedzi naszego zespołu na pytanie dlaczego warto wdrożyć SmartLunch:

No items found.

Dagmara Dolata
HR Business Partner
dagmara.dolata@smartlunch.pl
690 029 246