Catering dla firm Łódź

Jesteś pracodawcą i chcesz zapewnić posiłki dla swoich pracowników. Dobrze trafiłeś, organizujemy profesjonalny catering dla firm w ramach stałej współpracy. Grupowe obiady zapewniają niezbędną do pracy energię. Obsługujemy zamówienia zarówno dla kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki pracowników firm. Dostarczamy posiłki regeneracyjne i obiady dla firm budowlanych i produkcyjnych, zakładów przemysłowych, magazynów, biur i instytucji pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Obiady dla firm - szeroki wybór dań

Współpraca z różnymi restauracjami pozwala nam zapewnić urozmaicone menu i usługi cateringowe. Oferujemy pyszne tradycyjne obiady domowe kuchni polskiej, a także potrawy kuchni europejskiej i azjatyckiej. Menu obejmuje dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie, kanapki, przekąski. Kaloryczność posiłków dostosowujemy do preferencji Klientów. Posiłki dla pracowników przygotowywane są w oparciu o wysokiej jakości, świeże produkty. Nasi stali Klienci mogą również skorzystać z usług cateringu na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, szkolenia i inne uroczystości firmowe.


Doświadczeni kucharze codziennie dbają o najlepszy smak. Dodatkowo oferowane dania są pożywne i odpowiednio zbilansowane pod względem kaloryczności oraz składników odżywczych. Obiady dla firm dostarczane są w jednorazowych opakowaniach i przewożone w specjalnych termoaktywnych opakowaniach. Dbamy, aby pracownicy otrzymali smaczne, ciepłe posiłki. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb firm.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Lepsza organizacja pracy

Zestawy obiadowe to najlepszy i niezwykle praktyczny benefit na rynku. Żywienie zbiorowe pozytywnie wpływa na lojalność wobec pracodawcy oraz lepszą organizację pracy. Pora dostawy dostosowywana jest do preferencji Klienta, pracownicy nie muszą opuszczać miejsca pracy. Jedząc w grupie, integrują się i nawiązują lepsze relacje.

obiady dla pracowników

Nowoczesny system

Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjny system, umożliwiający zamawiania dań z ulubionych restauracji. Szczegóły zamówienia tj. menu, kaloryczność, cena, ilość obiadów, miejsce i czas dostawy ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy.

Stałość zleceń pozwala nam oferować catering w Łodzi i okolicach w konkurencyjnych cenach, zachowując wysoką jakość potraw. Wyróżnia nas innowacyjna oferta, obiady dla pracowników dostarczane są przez wybraną catering w miejsce pracy o określonej godzinie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami na terenie Łodzi i całego Kraju. W zakresie usług żywienia zbiorowego gwarantujemy miłą współpracę, terminowość i dobre jedzenie.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowóz na terenie Łodzi i całego kraju

Jako firma cateringowa zapewniamy codzienny dowóz posiłków do firm z siedzibą w Łodzi i okolicznych miejscowości tj. Łowicz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Opoczno, Pabianice, Wieluń, Zgierz i wielu innych.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne / profilaktyczne

Posiłki regeneracyjne

Kwestie posiłków profilaktycznych reguluje rozporządzenie Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) i określa warunki, w których pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom nieodpłatnie posiłki. Przysługują one osobom wykonującym pracę w trudnych warunkach, bądź związaną z wysiłkiem fizycznym. Zapewniamy catering dla pracowników fabryk, magazynów, firm budowlanych i pracujących w terenie. Proponujemy specjalne menu. Wartość kaloryczna zbilansowanego posiłku regeneracyjnego wynosi około 1000 kcal, ich skład stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Zazwyczaj jest to danie o zwiększonej kaloryczności i gramaturze lub zupa z wkładką mięsną.

Catering Łódź - Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania