Catering dla firm Kraków

Zapewnij swoim pracownikom, łatwy dostęp do smacznych posiłków. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjny panel do zamawiania obiadów z ulubionych restauracji. Wystarczy chwila, a posiłki zostaną dostarczone w miejsce pracy, o określonej godzinie.

Zadzwoń: 515 162 005

Konkurencyjna oferta

Organizujemy profesjonalny catering dla firm, lunche i obiady dla pracowników oraz posiłki regeneracyjne. Obsługujemy zamówienia m.in. dla biur, instytucji, fabryk, zakładów przemysłowych, firm budowlanych. Specjalizujemy się w organizacji obsługi cateringowej zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. Szczegóły zamówienia ustalamy indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Stałość zleceń umożliwia nam maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu wysokiej jakości usług cateringowych. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bezpłatny dowóz i dobre jedzenie.

Obiady dla pracowników

Dzięki współpracy z wieloma restauracjami w różnych miastach możemy zapewnić profesjonalne usługi cateringowe i różnorodne menu. Oferujemy szeroki wybór, dania kuchni polskie, a w szczególności tradycyjne obiady domowe, a także dania kuchni europejskiej i azjatyckiej. Proponujemy potrawy mięsne, wegetariańskie, wegańskie oraz dla osób na różnych dietach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz posiłki dla pracowników dopasowane do ich potrzeb i charakteru wykonywanej przez nich pracy. Smaczne obiady dla firm przygotowywane są z pełnowartościowych, najwyższej jakości, świeżych produktów. Doświadczeni kucharze trzymają pieczę nad smakiem i aromatem przygotowywanych potraw. Zestawy obiadowe pakowane są w jednorazowych opakowaniach z zestawem sztućców i przewożone w termoaktywnych pojemnikach. Dbamy, aby dostarczane posiłki były smaczne, ciepłe i świeże. Zapewniamy duże porcje.

Elastyczne warunki

Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, dostosowując ofertę do indywidualnych preferencji firm. Szczegóły współpracy tj. menu, dostawy, ilość, godziny dostaw, cena przedstawiciele SmartLunch ustalają indywidualnie z każdym Klientem, dopasowując ofertę do potrzeb jego organizacji.

Kobieta od spraw związanych z BHP
Kobieta od spraw związanych z BHP

Kraków i nie tylko…

Gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową na terenie całego kraju, oferujemy posiłki dla firm w miastach i strefach ekonomicznych całego kraju. Jednym z obsługiwanych regionów jest Małopolska. Codziennie dostarczamy pyszne obiady dla firm na terenie Krakowa oraz w miastach tj. Skawina, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Nowy Targ, Zakopane, Stary Sącz, Rabka Zdrój i wielu innych.

Wyższa lojalność i lepsza organizacja pracy

Zapewnienie pracownikom grupowych posiłków to najlepsze rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na zwiększenie ich lojalności wobec firmy oraz lepszą organizację pracy. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas lunchu, a wspólny obiad dodatkowo integruje i poprawia relacje oraz dostarcza energii niezbędnej do pracy. Badania rynku pokazują, że jest to jeden z benefitów, z którego najczęściej korzystają pracownicy.

Kobieta od spraw związanych z BHP

Posiłki regeneracyjne

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) osobom wykonującym pracę związaną z wysiłkiem fizycznym lub w trudnych warunkach przysługują nieodpłatne posiłki profilaktyczne. Wartość kaloryczna zbilansowanych obiadów pracowniczych wynosi 100 kcal. Zgodnie z rozporządzeniem ich skład powinien stanowić 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, dlatego przedsiębiorcy jako posiłek regeneracyjny najczęściej zamawiają zupę z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności. Dostarczamy posiłki pracownicze do kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób przedsiębiorstw.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zorganizowanych posiłków?

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Cała polska

Marcin Skuza

Marcin Skuza

Sprzedaż na województwa: lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Robert Wójcik

Robert Wójcik

Sprzedaż na województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie

Grzegorz Wesołowski

Grzegorz Wesołowski

Sprzedaż na województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Krzysztof Gąsior

Krzysztof Gąsior

Sprzedaż na województwa: dolnośląskie, opolskie

Łukasz Jakubczyk

Łukasz Jakubczyk

Sprzedaż na województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie