Catering dla firm Kraków

Zapewnij swoim pracownikom, łatwy dostęp do smacznych posiłków. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjny panel do zamawiania obiadów z ulubionych restauracji. Wystarczy chwila, a posiłki zostaną dostarczone w miejsce pracy, o określonej godzinie.

Organizujemy profesjonalny catering dla firm, lunche i obiady dla pracowników oraz posiłki regeneracyjne. Obsługujemy zamówienia m.in. dla biur, instytucji, fabryk, zakładów przemysłowych, firm budowlanych. Specjalizujemy się w organizacji obsługi cateringowej zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. Szczegóły zamówienia ustalamy indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Stałość zleceń umożliwia nam maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu usług cateringowych na najwyższym poziomie. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bezpłatny dowóz i dobre jedzenie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Obiady dla pracowników

Dzięki współpracy z wieloma restauracjami w różnych miastach możemy zapewnić profesjonalne usługi cateringowe i różnorodne menu. Posiadamy szeroki wybór, dań, potrawy kuchni polskiej, a także europejskiej i azjatyckiej. Do wyboru tradycyjne obiady domowe, fast food, sałatki, kanapki, przekąski i wiele innych. Proponujemy potrawy mięsne, wegetariańskie, wegańskie oraz dla osób na różnych dietach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz posiłki dla pracowników dopasowane do ich potrzeb i charakteru wykonywanej przez nich pracy. Dla naszych stałych Klientów zapewniamy również catering Kraków na imprezy firmowe: konferencje, bankiety, szkolenia, przerwy kawowe, pikniki, eventy.


Smaczne obiady dla firm przygotowywane są z pełnowartościowych, najwyższej jakości, świeżych produktów. Doświadczeni kucharze trzymają pieczę nad smakiem i aromatem przygotowywanych potraw. Zestawy obiadowe pakowane są w jednorazowych opakowaniach z zestawem sztućców i przewożone w termoaktywnych pojemnikach. Jako innowacyjna firma cateringowa dbamy, aby dostarczane posiłki były smaczne, ciepłe i świeże. Zapewniamy duże porcje.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Wyższa lojalność i lepsza organizacja pracy

Zapewnienie pracownikom grupowych posiłków to najlepsze rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na zwiększenie ich lojalności wobec firmy oraz lepszą organizację pracy. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas lunchu, a wspólny obiad dodatkowo integruje i poprawia relacje oraz dostarcza energii niezbędnej do pracy. Badania rynku pokazują, że jest to jeden z benefitów, z którego najczęściej korzystają pracownicy.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Kraków i nie tylko…

Gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową na terenie całego kraju, oferujemy posiłki dla firm w miastach i strefach ekonomicznych całego kraju. Jednym z obsługiwanych regionów jest Małopolska. Codziennie dostarczamy pyszne obiady dla firm na terenie Krakowa oraz w miastach tj. Skawina, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Nowy Targ, Zakopane, Stary Sącz, Rabka Zdrój i wielu innych.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) osobom wykonującym pracę związaną z wysiłkiem fizycznym lub w trudnych warunkach przysługują nieodpłatne posiłki profilaktyczne. Wartość kaloryczna zbilansowanych obiadów pracowniczych wynosi 100 kcal. Zgodnie z rozporządzeniem ich skład powinien stanowić 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, dlatego przedsiębiorcy jako posiłek regeneracyjny najczęściej zamawiają zupę z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności. Dostarczamy posiłki regeneracyjne w Krakowie do kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób przedsiębiorstw.

Szukasz cateringu dla swojej firmy? - Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania