Catering dla firm Poznań

Zapewnij swoim pracownikom pełnowartościowe, ciepłe posiłki. Oferujemy catering firmowy, każdego dnia dostarczamy posiłki regeneracyjne, lunche i obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych oraz pracujących w terenie.

Współpracujemy z firmami w zakresie codziennego żywienia. Już w kilka minut możesz złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone pod wskazany adres o określonej godzinie, zarówno w dzień, jak i w nocy. Według badań rynku jest to jeden z benefitów, z którego najczęściej korzystają pracownicy.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Obiady dla pracowników

W ofercie szeroki wybór sytych i smacznych dań, przygotowanych specjalnie dla firm. Posiłki dla pracowników przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy wiedzą jak przyrządzić dobre obiady domowe. Przygotowane wyłącznie na bazie najlepszych, świeżych produktów. W ramach usług cateringowych dla firm polecamy smaczne potrawy kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, do wyboru dania mięsne, jarskie, wegetariańskie, wegańskie. Proponujemy tradycyjne obiady, sałatki, kanapki, pyszne przekąski i wiele innych.

Pełnowartościowy posiłek dostarczy siły niezbędnej do wykonania pracy. Zapewniając grupowe obiady pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność kadry, ale także wpływasz na lepszą jej organizację. Wszyscy pracownicy jedzą wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy. Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, przerwy lunchowe nie są nadużywane. To praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę wizerunku pracodawcy.

Jako firma cateringowa dla naszych Klientów zapewniamy również jedzenie na dowóz na każdą okazję: bankiety, konferencje, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Elastyczne warunki współpracy

Menu wybierane jest indywidualnie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz potrawy do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Obiady dla firm zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki wraz ze sztućcami i przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe obiady.

Nasz catering w Poznaniu zapewnia profesjonalną obsługę cateringową, jesteśmy świadomi, że wiele firm w szczególności zakładów przemysłowych nie może pozwolić sobie nawet na minimalne opóźnienia, dlatego jedzenie zawsze dostarczane jest punktualnie w umówionym czasie.

obiady dla pracowników

Nowoczesny proces

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych potraw współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Catering dla firm w Poznaniu to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowóz na terenie całej Wielkopolski

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi cateringowej. Codziennie organizujemy dowóz posiłków dla firm na terenie Poznania i innych miastach Wielkopolski tj. Śrem, Kalisz, Piła, Konin, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Jarocin, Kórnik, Września, Kostrzyn, Mosina, Kościan Środa Wielkopolska.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę kierujemy również do przedsiębiorców, którzy na mocy prawa zobowiązani są do zapewnienia nieodpłatnych posiłków regeneracyjnych o kaloryczności około 1000 kcal. Przysługują one pracownikom wykonującym pracę fizyczną o zwiększonym wydatku energetycznym (2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet), zatrudnionym w szczególnie uciążliwych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Wysokiej jakości, kaloryczne posiłki mają na celu zapewnić odpowiedni poziom energii.

Zapraszamy do skorzystania z naszego cateringu - Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania