Content / UX Writer

English
Figma
Confluence
Proponowana stawka:
6 000 - 8 000 zł netto B2B
5 000 - 7 000 zł brutto UoP

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej przez Ciebie formy współpracy: umowę o pracę (5000-7000 brutto) lub B2B (6000-8000 netto)
  • Narzędzie potrzebne do pracy (komputer Mac/PC i potrzebne urządzenia peryferyjne)
  • Benefit SmartLunch — codzienne dofinansowanie posiłków w pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia pakietu o Twoich bliskich
  • Kartę sportową
  • Indywidualny budżet szkoleniowy na Twój rozwój (np. szkolenia, konferencje, studia podyplomowe)
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin
  • Biuro w pięknej zielonej okolicy (z parkingiem), a w nim chillroom wyposażony w piłkarzyki, konsolę i mnóstwo planszówek
  • Elastyczne godziny pracy (umówiliśmy się, że każdy z nas powinien rozpocząć pracę do godziny 10:00)
  • Pracę w systemie hybrydowym (w tygodniu 3 dni z biura, w pozostałe dwa dni możesz skorzystać z home office)
  • Udział w spotkaniach integracyjnych
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 1-rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, związanej z pisaniem tekstów o charakterze technicznym
  • Umiejętności tworzenia instrukcji użytkownika oraz innych treści wyjaśniających kwestie techniczne użytkownikom końcowym
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
  • Dokładności oraz cierpliwości podczas tworzenia dokumentacji
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów potrzebnej przy współpracy z wieloma interesariuszami

Mile widziane:

  • Znajomość języka czeskiego
  • Znajomość narzędzi Figma, Confluence

Twoje zadania:

  • Współpraca z zespołem produktu, marketingu, Customer Support i innych aby wypracować wspólny język marki
  • Współdziałanie z działem projektowym i Product Ownerem na etapie powstawania koncepcji interfejsu
  • Testowanie treści i dopasowanie ich do modelu mentalnego odbiorcy
  • Tworzenie biblioteki treści w design systemie w Figma
  • Ustalanie zasad tworzenia treści dla projektantów oraz pilnowanie ich spójności
  • Przygotowywanie dokumentacji nowych funkcjonalności dla osób nietechnicznych
  • Opracowywanie komunikatów do użytkowników - zapowiedzi nowych funkcjonalności
  • Redagowanie opisów do product tours oraz materiałów szkoleniowych dla użytkowników
  • Analiza obecnych treści i szukanie alternatyw bardziej przyjaznych dla odbiorców
  • Tworzenie i zarządzanie centrum pomocy

Poznajmy się bliżej!
Obecnie nasz zespół produktowy składa się z 26 osób i szukamy do teamu osoby, która będzie pełnić rolę Content / UX Writer. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i będziemy mogli wspólnie się rozwijać. W tej roli będziesz ściśle współpracować z zespołami produktu, marketingu i wsparcia klienta, aby wypracować spójny i przyjazny język marki, który skutecznie odpowiada na potrzeby odbiorców. Kluczowe zadania obejmują tworzenie treści dla interfejsu, opracowywanie dokumentacji dla użytkowników oraz redagowanie komunikatów o nowych funkcjonalnościach. Stawiamy cele,dtórych Ty będziesz wyznaczać ścieżki, dlatego bardzo ważna jest Twoja kreatywność i zdobyte doświadczenie.Więcej informacji o pracy w SmartLunch znajdziesz na naszym blogu.

No items found.

Artur Dzięgielewski

Head of HR

505 709 501

artur.dziegielewski@smartlunch.pl