Obiady dla pracowników Piotrków Trybunalski

Szukasz cateringu dla firm, aby zapewnić swoim pracownikom ciepłe, smaczne posiłki w pracy. Dobrze trafiłeś. W SmartLunch wspieramy przedsiębiorców w całej Polsce w organizacji żywienia zbiorowego. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie za pomocą intuicyjnej aplikacji, strony www lub SmartBox-u, a posiłki zostaną dostarczone przez wybraną restaurację o określonej godzinie we wskazane miejsce. Praca zmianowa to dla nas nie problem, działamy 24h.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">
Zróżnicowane menu

Współpracujemy z lokalnymi Restauratorami w całej Polsce m.in. na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolicznych miast. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić kompleksowe usługi cateringowe i szerokie menu pełnowartościowych posiłków. W ofercie dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne domowe obiady, sałatki, przekąski, fast food, kanapki i wiele innych. Nasi stali Klienci dodatkowo mogą skorzystać z usług cateringowych na imprezy firmowe, bankiety, konferencje, spotkania biznesowe i inne eventy. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bazie wysokiej jakości, świeżych składników. Doświadczeni kucharze dbają o niepowtarzalny smak przygotowywanych potraw.

Thermobox

Smaczne, ciepłe i na czas

Dostarczane jedzenie zapakowane jest w jednorazowe, ekologiczne opakowania i podpisane imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Dodatkowo podczas transportu przewożona w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepło i chroniących opakowania z jedzeniem przez uszkodzeniem. W ten sposób, dbamy aby każdy pracownik szybko odnalazł swój ciepły posiłek, nie tracąc zbyt wiele cennego czasu podczas przerwy.

Dla wszystkich branż
Catering dla firm miarę potrzeb

Współpracujemy z firmami w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach z różnych branż, wiemy że catering musi być dopasowanych do charakteru danej organizacji oraz preferencji pracowników. Dlatego zawsze staramy się wypracować z Klientem optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb jego firmy. Szczegóły współpracy tj. menu, godziny i miejsce dostawy, ilość porcji i wiele innych ustalamy indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy.

Wspieramy naszych Klientów przez cały okres współpracy, zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie menu, wyboru dofinansowania oraz obsługi aplikacji i SmartBoxów. W zamian za stałe, duże zlecenia zapewniamy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości potraw.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Korzystne rozwiązanie

Jak to działa - To proste

Każdy pracownik ma swoje konto, po zalogowaniu za pomocą aplikacji strony www lub interaktywnego kiosku może złożyć zamówienie na cały tydzień. Zlecenie trafia bezpośrednio do Restauratora, dzięki temu wie ile porcji danych posiłków przygotować dodatkowo nie naraża się na straty. Kolejno zamówione obiady dostarczane są na miejsce pracy, a pracownicy cieszą się smaczną przerwą.

Dodatkowo za pomocą aplikacji SmartLunch mogą anonimowo ocenić i skomentować każdy posiłek, tym samym wpływając na jakość kolejnych dostaw. Każdy Restaurator na koniec miesiąca otrzymuje podsumowanie jakości.

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Zapraszamy do skorzystania z oferty cateringu również przedsiębiorców, którzy w świetle rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) zobowiązani są zapewnić nieodpłatnie posiłki swoim pracownikom, którzy wykonują prace na zewnątrz w uciążliwych warunkach atmosferycznych, w trudnych warunków, przy usuwanie skutków zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych lub pracę o zwiększonym wydatku energetycznym - 2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet. Oferowane posiłki profilaktyczne spełniają wymogi rozporządzenie ich kaloryczność wynosi ok. 1000 kcal, a skład stanowi około 50-55% z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów i 15% białek. Najczęściej firmy zamawiają drugie danie o zwiększonej kaloryczności lub zupę z wkładką mięsną i pieczywem.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania