Catering dla firm Płock

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne, pełnowartościowe posiłki. Nasz oferta jest dla Ciebie. Pomagamy firmom w organizacji obiadów dla pracowników z punktualną dostawą na miejsce pracy. Każdego dnia zapewniamy catering dla firm budowlanych i pracujących w terenie, fabryk, magazynów, biur i instytucji. Wystarczy moment, aby pracownik złożył zamówienie w wybranej restauracji i później cieszył się smaczną przerwą. Dofinansowanie do posiłków dla pracowników to najczęściej wykorzystywany benefit.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Obiady dla firm
Zróżnicowane menu

Współpracujemy ze sprawdzonymi restauracjami w Płocku oraz innych miastach na terenie całego kraju. Proponujemy szeroki wybór dań, przygotowywanych specjalnie dla firm. W menu dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne domowe obiady, smaczne przekąski, sałatki, kanapki i wiele innych. Proponujemy dania mięsne i wegetariańskie. Dbamy, aby wszystkie posiłki dla pracowników przygotowywane były na bazie wysokiej jakości, świeżych składników.

Thermobox

Posiłki dla pracowników

Zawsze smaczne, ciepłe i na czas

Standardowo przerwa trwa 15 minut - to naprawdę nie wiele, dlatego dbamy, aby pracownicy otrzymali ciepłe jedzenie i mogli szybko znaleźć swoje zamówienie. Posiłki pracownicze pakowane są w ekologiczne, jednorazowe opakowania z kompletem sztućców i dodatkowo przewożone w termoboxach chroniących przed utratą temperatury i uszkodzeniami mechanicznymi.

Dla wszystkich branż

Oferta dopasowana do różnych branż

Wiemy, jak różne są potrzeby firm, dlatego zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do preferencji pracowników, zapotrzebowania energetycznego oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy. Szczegóły współpracy tj. cena, menu, wybór restauracji, miejsce dostawy ustalą Państwa z przedstawicielem SmartLunch, który doradzi optymalne rozwiązania.

Dzięki temu, że zapewniamy restauratorom stałe, duże zamówienia, oferują nam konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości. Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie techniczne i doradztwo przez cały okres współpracy. Catering dla firm w Płocku to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców , którzy chcą zapewnić posiłki swoim pracownikom.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Korzystne rozwiązanie

Benefit korzystny dla pracowników i pracodawcy

Zapewniając pracownikom pełnowartościowy posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy.

Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 190 zł jest zwolnione ze składek ZUS.

Posiłki regeneracyjne i profilaktyczne

Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) musisz zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne? Nasza oferta jest również dla Ciebie. Przygotowaliśmy specjalne menu regeneracyjne, obejmujące syte, pełnowartościowe posiłki o kaloryczności około 1000 kcal, których skład stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Zwykle jest to drugie danie o zwiększonej kaloryczności lub zupa z wkładką mięsną i pieczywem. Posiłek regeneracyjny przysługuje osobom pracującym wykonującym prace o wzmożonym wysiłku energetycznym, w ciężkich warunkach atmosferyczny (w skrajnie niskich lyb wysokich temperaturach), pod ziemią, przy usuwaniu skutków zdarzeń losowych oraz klęsk żywiołowych.

Posiłki regeneracyjne
Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania