Catering dla firm Bytom

Oferujemy innowacyjne usługi cateringowe dla firm z punktualną dostawą na miejsce pracy. Współpracujemy z lokalnymi restauracjami z Bytomia i innych miast na terenie Śląska. Wspieramy w organizacji obiadów pracowniczych firmy zatrudniające od kilkunastu do kilkuset pracowników. Duża ilość i stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości. Dzięki intuicyjnej aplikacji już w kilka minut złożysz zamówienie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Obiady dla pracowników

Dzięki współpracy z licznymi lokalnymi restauracjami w całej Polsce zapewniamy zróżnicowane menu. W ofercie dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne obiady domowe, sałatki, kanapki, lunche, fast food i wiele innych.

Obsługujemy firmy z różnych branż i wiemy, jak różne są potrzeby. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, zapewniamy elastyczne warunki współpracy. Zawsze staramy się znaleźć catering jak najlepiej dopasowany do potrzeb i charakteru pracy wykonywanej w danej firmie. Jednak to Państwo decydują, z których restauracji zamówią catering.

Thermobox

Posiłki dla pracowników Zawsze smaczne, ciepłe i na czas

Dostarczamy posiłki w biodegradowalnych opakowaniach, utrzymujących ciepło i dodatkowo przewożonych w specjalnych termo boxach. Na każdym pudełko zamieszczana jest etykieta z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Dodatkowo pomagamy znaleźć catering zlokalizowany w pobliżu Państwa firmy. W ten sposób dbamy, aby pracownicy otrzymywali ciepłe, świeże jedzenie i mogli szybko je znaleźć nie tracąc cennej przerwy w pracy.

Kontrola jakości

W trosce o jakość

Dbamy o jakość dostarczanych Państwu posiłków. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi Restauratorami. Doświadczeni kucharze dbają, aby posiłki przygotowywane specjalnie dla pracowników firm były smaczne, syte i pełnowartościowe. W aplikacji SmartLunch wdrożyliśmy system ocen i komentarzy.

Każdy pracownik, który ma założone konto może anonimowo ocenić i skomentować otrzymane jedzenie. Twoje oceny i komentarze pozwalają nam dbać o jakość i zadowolenie Klientów, a Restauratorom stale ulepszać i rozwijać ofertę.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Korzystne rozwiązanie

Korzyści dla firmy

Częściowe lub całościowe dofinansowanie do posiłków dla pracowników, niesie za sobą wiele profitów. Obiady pracownicze dostarczają energii niezbędnej do wykonywania swojej pracy, ale także zwiększają lojalność wobec firmy i efektywność pracowników.

Dodatkowo wpływają na lepszą organizację pracy i integrację między pracownikami, a ty kreujesz wizerunek atrakcyjnego pracodawcy na rynku pracy. Benefity w formie obiadów dla pracowników to również korzystne rozwiązanie finansowe, gdy pracownika nie ma w pracy, oszczędzasz, a dofinansowanie w kwocie do 190 złotych miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę kierujemy również do przedsiębiorców zobowiązanych do zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnie posiłków regeneracyjnych. Przysługują one zatrudnionych w trudnych warunkach atmosferycznych, na wysokościach, pod ziemią oraz przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych, a także osobom wykonującym prace o wzmożonym wysiłku energetycznym. Oferujemy posiłki profilaktyczne, które spełniają warunki rozporządzenia. Ich wartość energetyczna wynosi minimum 1000 kcal, a ich skład powinno stanowić 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Najczęściej jest to energetyczna zupa z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Posiłki regeneracyjne
Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania