Catering dla firm Kielce

Oferujemy innowacyjne usługi cateringu firmowego, codziennie dostarczamy obiady, lunche, sałatki, kanapki i posiłki regeneracyjne dla pracowników zakładów produkcyjnych, sklepów, firm usługowych, biur i instytucji zatrudniających od kilkunastu do kilkuset osób. Na terenie Kielc i okolic działamy 24 godzin 7 dni w tygodniu. Proces składania zamówień jest łatwy i przyjemny, a jedzenie z dowozem trafia do firmy punktualnie o umówionej godzinie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Oferta dostosowana do potrzeb różnych firm

Wspieramy firmy w organizacji codziennego żywienia pracowników. Unikalność naszej oferty polega na tym, że współpracujemy z lokalnymi, zaufanymi Restauratorami w całej Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu różnorodne menu i obsługiwać firmy na terenie całego kraju. To Klient decyduje, w jakiej restauracji złoży zamówienie, a nawet może skorzystać z oferty kilku lokali gastronomicznych, co nie jest możliwe w przypadku zwykłego cateringu oferowanego bezpośrednio przez inne firmy.

Obsługujemy różne branże, szczegóły współpracy (menu, ilość, porcji, ceny, miejsce i czas dostawy) ustalamy indywidualnie z Klientem. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do potrzeb danej organizacji, preferencji smakowych pracowników oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy.

Obiady do firm od SmartLunch

Smaczne obiady dla pracowników

Wiele restauracji to wiele możliwości. Oferujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej, a także kuchni europejskiej i azjatyckiej. Nasi Klienci mają do wyboru dania mięsne i wegetariańskie, sycące domowe obiady, lekkie sałatki i przekąski. Wszystko przygotowywane jest z wysokiej jakości świeżych produktów. W aplikacji do składania zamówień wdrożyliśmy system kontroli jakości, każdy może ocenić i skomentować otrzymanej potrawy tym samym wpływając na jakość przyszłych posiłków.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

I wszyscy są zadowoleni

Zgodnie z licznymi badaniami rynku, pełne lub częściowe dofinansowanie do posiłków, to jeden z najczęściej wykorzystywanych benefitów. Pracownicy otrzymują ciepłe, smaczne obiady, dodatkowo jedząc razem integrują się i nawiązują relacje. A firma ma lojalnych, bardziej efektywnych pracowników i kreuje się jako nowoczesnego pracodawcę. Co więcej, oszczędzasz, gdy pracownik jest na urlopie lub chorobowym.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Twoi pracownicy wykonują prace o wzmożonym wydatku energetycznym i w trudnych warunkach. Na mocy rozporządzenie Rady Ministrów z 28 maja 1996 r.(DzU nr 60 poz. 279) jesteś zobowiązany zapewnić im obiady w pracy? Pomożemy Ci. Dostarczamy posiłki regenerujące o kaloryczności około 1000 kcal, których skład stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania