Graphic Designer

grafika
animacja
figma
Proponowana stawka:
8 000 - 11 000 zł netto
7 000 - 10 000 zł brutto

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (7 000 - 10 000 zł brutto) lub współpraca w oparciu o kontrakt B2B (8 000 - 11 000 zł netto)
  • Pracę zdalną lub hybrydową (nasze biuro znajduje się we Wrocławiu)
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy dzień między 7 a 10)
  • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe
  • Indywidualny budżet szkoleniowy ustalany na rok oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Udział w spotkaniach integracyjnych
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w grafice, poparte portfolio (druk i digital),
  • Biegła obsługa programów: Figma, Illustrator, Photoshop, InDesign, After Effects,
  • Praktyczna znajomość DTP i przygotowania plików do druku,
  • Kreatywność, znajomość aktualnych trendów w grafice oraz estetyczne podejście do projektów,
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz efektywna komunikacja,
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów, dobra organizacja pracy i dotrzymywanie terminów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu animacji i grafik ruchomych (motion graphics),
  • Umiejętność fotografowania oraz nagrywania i montażu materiałów wideo do kampanii marketingowych,
  • Podstawowa znajomość UX/UI oraz projektowania prostych stron internetowych,
  • Zdolność tworzenia prostych ilustracji na potrzeby projektów,
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu grafiki lub projektowania.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i rozwijanie identyfikacji wizualnej marki, w tym projektowanie key visual (KV), materiałów marketingowych oraz POS (ulotki, katalogi, foldery, roll-upy),
  • Przygotowywanie plików do druku (DTP) oraz ich weryfikacja techniczna,
  • Projektowanie multimedialnych materiałów promocyjnych, takich jak e-maile, banery, newslettery i treści do mediów społecznościowych,
  • Współpraca przy tworzeniu interfejsów użytkownika (UI) i optymalizacji user experience (UX) dla kampanii digitalowych, w tym stron internetowych, banerów i landing pages,
  • Kreowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych, reklam internetowych i e-booków,
  • Tworzenie prezentacji PowerPoint dla zespołu sprzedaży i zarządu,

Szukamy kreatywnego i zaangażowanego Graphic Designera, który dołączy do naszego zespołu marketingowego. Jeśli masz pasję do tworzenia estetycznych, nowoczesnych projektów, potrafisz efektywnie pracować nad kilkoma zadaniami jednocześnie i posiadasz solidne portfolio – ta oferta jest dla Ciebie!

No items found.

Dagmara Dolata

HR Business Partner

690 029 246

dagmara.dolata@smartlunch.pl