SmartLunch dla Restauracji

Wybierz stały, przewidywalny przychód i ograniczaj straty. Ze SmartLunch możesz systematycznie rosnąć i zdobywać dużych klientów.

Dowiedz się jak

Jak to działa?

Krok 1
Firma w Twojej okolicy nawiązuje współpracę ze SmartLunch

Przedstawiamy zainteresowanej Firmie oferty okolicznych Restauracji Partnerskich. We współpracy z obiema stronami ustalamy przykładowe menu oraz szczegóły dostaw.

Krok 2
Łączymy Was w naszej aplikacji

Pracownicy Firmy za pośrednictwem aplikacji SmartLunch przeglądają menu Twojej Restauracji składają u Ciebie zamówienia na posiłki. Otrzymujesz podsumowanie zamówień na dany dzień, a następnie dostarczasz je do siedziby Firmy na z góry określone godziny dostawy.

Krok 3
Zarabiasz i rośniesz. Jeżeli pojawi się taka możliwość, połączymy Twoją Restaurację z kolejnymi Firmami.

Wszystko zależy od Ciebie. Podpowiedz nam, które Firmy w Twojej okolicy mógłbyś obsługiwać, a my zajmiemy się resztą.


Dlaczego warto?

Przewidywalny przychód

Stały, przewidywalny przychód

SmartLunch to dodatkowe źródło dochodu i nowy rynek zbytu dla Twojej Restauracji. Poziom przychodu szybko się stabilizuje i można go z dużą skutecznością prognozować.

Średnia liczba zamówień dziennie w Firmach obsługiwanych przez SmartLunch wynosi 214. Przy średniej cenie posiłku wynoszącej 10,23 zł, w miesiącu mającym 20 dni roboczych, uśredniony przychód wynosi 43 784,40 zł miesięcznie.

Przychody Twojej Restauracji będą zależały od liczby pracowników obsługiwanej Firmy, jakości Twoich posiłków oraz liczby Firm, dla których docelowo będziesz dostarczać posiłki.

Ekonomiczne zarządzanie zasobami

Ekonomiczne zarządzanie zasobami

Zamówienia spływają z wyprzedzeniem, a w ustalonym czasie przed terminem dostawy otrzymujesz zamknięte podsumowanie zamówień do realizacji.

Możesz z wyprzedzeniem planować pracę całego zespołu, a zakupy dostosować do realnego zapotrzebowania, przez co minimalizujesz straty. Wszystkie posiłki są przygotowywane wyłącznie na dowóz, nie ponosisz więc kosztów obsługi i utrzymania sali.

Proste, comiesięczne rozliczanie

Proste rozliczanie

Rozliczenie całego miesiąca, niezależnie od obrotów, ogranicza się do jednej faktury oraz jednego przelewu. Nie musisz rozliczać się z każdym klientem osobno, znikają kwestie wydawania reszty czy prowizji za transakcje z użyciem kart płatniczych.

Dzielenie się wiedzą

Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem

Możesz liczyć na nasze wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Pomożemy Ci zbudować menu w taki sposób, aby maksymalizować sprzedaż posiłków z Twojej Restauracji.

Stworzyliśmy system ocen i komentarzy, który możesz śledzić na bieżąco, a raz w miesiącu prześlemy Ci szczegółowy raport podsumowujący Twoje wyniki w danym miesiącu.

System SmartLunch proceduje tysiące zamówień dziennie

System SmartLunch proceduje tysiące zamówień dziennie - dzięki temu dysponujemy szczegółowymi danymi na temat preferencji naszych klientów. Robimy z nich najlepszy użytek, przetwarzając je, analizując i przekazując naszym Partnerom - Restauratorom. Zależy nam, aby Twoja Restauracja się z nami rozwijała i odnosiła sukcesy.

Kobieta od spraw związanych z BHP
Ponad

1 300 000

Dostarczonych posiłków
Ponad

17 000

Użytkowników
Ponad

90

Firm

Cykliczne Raporty

Co miesiąc będziesz otrzymywać od nas raport analizujący Twoje wyniki w tym miesiącu oraz porównujący je z wynikami historycznymi. Tak zgromadzone i przetworzone dane pomogą Ci spojrzeć na rozwój Twojej Restauracji z dystansu, wyciągać trafne wnioski i podejmować kroki we właściwym kierunku. Rozumiemy specyfikę pracy w sektorze gastronomii i fakt, że utrzymanie wysokiego poziomu wymaga nieustannej pracy i uwagi.

Zamówienia

liczba zamówień zrealizowanych w analizowanym miesiącu, łączna ich wartość oraz średnia ocena użytkowników, w porównaniu do wyników z poprzedniego oraz najlepszego historycznie miesiąca.

Menu

które dania z Twojego menu są najchętniej i najczęściej zamawiane? Które zostały najwyżej ocenione? Które dania powinieneś proponować klientom częściej, a z których lepiej zrezygnować?

Oceny i komentarze

średnia wysokość ocen i liczba wystawionych ocen względem poprzednich miesięcy. Jakie komentarze pojawiły się w ostatnim czasie?

Udział Twojej Restauracji w zamówieniach obsługiwanych Firm

informacje istotne jeżeli dana Firma jest obsługiwana przez więcej niż jedną Restaurację. Jak wypadasz na tle konkurencji?

Zarządzaj menu na każdy dzień

oraz bieżącymi zamówieniami za pomocą przejrzystej aplikacji. Zamówienia są dostarczane na konkretną, stałą godzinę, możesz łatwo planować pracę całego zespołu. SmartLunch zapewnia wsparcie techniczne i operacyjne przez cały czas trwania współpracy.