Catering dla firm Warszawa

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne, pełnowartościowe posiłki? Dobrze trafiłeś! Organizujemy profesjonalny catering dla firm, codziennie dostarczamy pełnowartościowe posiłki regeneracyjne i obiady dla pracowników.

Za pośrednictwem ekranu dotykowego lub strony internetowej składasz zamówienie, które zostanie dostarczone przez wybraną restaurację pod wskazany adres o określonej porze dnia i nocy. Obiady dla pracowników to najlepsze rozwiązanie, benefit korzystny dla każdej ze stron.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla pracowników

Każdego dnia dostarczamy pyszne posiłki dla pracowników do setek firm w całej Polsce. Oferujemy szeroki wybór dań, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, menu ustalane jest z Klientem, tak aby obiady były dopasowane do indywidualnych potrzeb, charakteru pracy, preferencji pracowników, a także pod względem kaloryczności, a w przypadku posiłków regeneracyjnych, także do wymagań prawnych. W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na każdą okazję, m.in. na przyjęcia okolicznościowe, bankiety, konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne i inne uroczystości i eventy firmowe.


W trosce o jakość dostarczanych obiadów dla firm, jako nowoczesna firma cateringowa współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami na terenie Warszawy oraz całego kraju. Swoją innowacyjną ofertę kierujemy do firm, biur, instytucji, ale także właścicieli fabryk, firm budowlanych i innych przedsiębiorców. Działamy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o dostarczenie posiłków dla pracowników w godzinach wieczornych, jeśli firma działa w trybie kilku zmianowym. Stałość zleceń sprawia, że jesteśmy w stanie oferować konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, szczegóły zamówienia ustalamy indywidualnie, dostosowując do ich potrzeb menu, czas dostawy, ilość, bilans kaloryczny i inne detale. Dzięki Smartlunch oszczędzasz czas i minimalizujesz koszty.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Lepsza organizacja czasu pracy

Pełnowartościowy, smaczny posiłek nie tylko wpływa na zwiększenie wydajności pracy. Dodatkowo podnosi lojalność, integruje pracowników i wpływa na lepszą organizację pracy. Pora dostawy posiłków dostosowana jest do wymagań klienta, pracownicy nie muszą opuszczać siedziby firmy, dzięki czemu przerwy lunchowe nie są nadużywane. To niezwykle praktyczny benefit dla wszystkich firm. Wszyscy są zadowoleni.

obiady dla pracowników

Szeroka oferta cateringowa

W ofercie domowe obiady, dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, a także potrawy dla osób na diecie. Proponujemy dania mięsne, wegetariańskie oraz wegańskie.Znajdziesz tutaj tradycyjne zestawy obiadowe, dania mięsne (ziemniaki + surówka + kotlet, schab, gulasz lub inne mięso) rybne, sałatki, przekąski, zupy, pierogi, naleśniki, makaron z sosem. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych składników. Doświadczeni kucharze dbają o najwyższą jakość i niepowtarzalny smak przygotowywanego jedzenia.

Do przygotowania potraw wykorzystywane są tylko starannie wyselekcjonowane, świeże składniki oraz aromatyczne przyprawy. Zapakowane w specjalne, jednorazowe opakowania, posiadające odpowiednia atesty. Dostarczamy obiady pracownicze zarówno do firm w Warszawie na terenie wszystkich dzielnic tj. Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, jak i w każde miejsce w Polsce. Dbamy, aby posiłki były ciepłe i świeże.

Catering Warszawa - Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów w niektórych przypadkach zobowiązuje pracodawców do zapewnienia nieodpłatnie jednego ciepłego posiłku. Przysługują one pracownikom wykonujących wzmożoną pracę fizyczną, pracujących w ciężkich warunkach atmosferycznych (zarówno w bardzo wysokich, jak i niskich temperaturach), pod ziemią lub przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Zbilansowany posiłek profilaktyczny najczęściej powinien być syty i smaczny i zawierać 50-55% z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów, 15% białek, a jego wartość kaloryczna powinna wynosić 1000 kcal.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania