Obiady dla pracowników Wałbrzych

Ciepłe i smaczne posiłki dla pracowników z punktualna dostawą 24h na miejsce pracy. Tak, ze SmartLunch to możliwe w całej Polsce. Wspieramy firmy w organizacji żywienie zbiorowego. Proponujemy multicatering dzięki czemu mogą Państwo korzystać z ofert różnych restauracji. Codziennie dowozimy smaczne, ciepłe obiady do firm, biur, instytucji zatrudniających od 50 do 500 osób. Panel do składania zamówień jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Pamiętaj, że dofinansowanie do posiłków pracowniczych do 190 zł miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Zróżnicowane menu

Dzięki współpracy z lokalnymi restauracjami w całej Polsce m.in. w Wałbrzycha i innych miejscowości na Dolnym Śląsku możemy zapewnić Państwu profesjonalne usługi cateringowe i szerokie menu. Proponujemy dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne domowe obiady oraz dania wegańskie, wegetariańskie. Każdego dnia dostarczamy obiady, lunche, kanapki, przekąski i posiłki regeneracyjne do różnych firm.

Posiłki dla pracowników zapakowane są w biodegradowalne, jednorazowe opakowania z kompletem sztućców i podpisane imieniem i nazwiskiem. Wszystkie przewożone w specjalnych termoboxach zabezpieczających przed uszkodzeniami mechanicznymi i utrzymujących ciepło. Dzięki temu każdy pracownik szybko znajdzie swoje ciepłe jedzenie nie tracąc cennego czasu podczas cennej przerwy.

Dostawa ciepłych obiadów ze SmartLunch

Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb

Współpracujemy z firmami z różnych branż. Pomagamy znaleźć catering dla firm, który dostarczy potrawy odpowiednio zbilansowane energetycznie dopasowane do potrzeb danej grupy zawodowej. Szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Zawsze staramy się wpracować z Klientem najepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb organizacji oraz preferencji pracowników. Stałość oraz duża liczba zleceń pozwala nam oferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przez cały okres współpracy zapewniamy doradztwo w zakresie menu i dofinansowania do posiłków oraz wsparcie IT.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Jak działa proces zamawiania posiłków

Pracownik może zamówić posiłki na cały tydzień za pomocą aplikacji, strony internetowej lub SmartBoxu, czyli interaktywnego kiosku, który możemy zamontować w firmie. Podsumowanie zamówień z wyprzedzeniem trafia do Restauratora, który wie ile porcji poszczególnych dań przygotować danego dnia dziękie czemu znacznie ogranicza straty. Obiady dla firm dostarczane są przez wybrany catering punktualnie na miejsce pracy, a pracownicy otrzymują smaczne, ciepłe jedzenie.


Dbamy o jakość otrzymywanego przez Państwa jedzenia, udostępniając dla użytkowników aplikacji system ocen i komentarzy, gdzie mogą ocenić każdy posiłek. Anonimowe statystyki ocen oraz najczęściej zamawianych dań przekazywane są na koniec miesiąca do poszczególnych restauratorów. W ten sposób lokal gastronomiczny poznaje preferencje kulinarne zamawiających i może lepiej dostosować swoją ofertę.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

W ofercie także posiłki profilaktyczne o odpowiedniej kaloryczności (1000 kcal) i wartościach odżywczych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) przysługują one nieodpłatnie osobom, wykonującym prace na zewnątrz w uciążliwych warunkach atmosferycznych, w trudnych warunków, przy usuwanie skutków zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych oraz pracę o zwiększonym wydatku energetycznym - 2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet. Zwykle jest to drugie danie lub zupa z wkładką mięsną o zwiększonej kaloryczności i gramaturze.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania