Obiady dla pracowników

Chcesz zapewnić swoim pracownikom ciepłe, pełnowartościowe posiłki. Ze SmartLunch to możliwe! Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną aplikację do zamawiania posiłków z lokalnych restauracji z dostawą o określonej godzinie na miejsce pracy.

Oferujemy profesjonalny multicatering, dostarczamy obiady, lunche, kanapki do firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników. Wspieramy przedsiębiorców w organizacji żywienia zbiorowego w firmie. Obsługujemy zamówienia m.in. dla zakładów produkcyjnych, firm budowlanych oraz biur i instytucji. Stałość i duża zleceń pozwala nam oferować atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Zróżnicowane posiłki dla firm

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę działalności obsługiwanych branż oraz preferencje smakowe oferujemy szerokie menu. Pracownicy mogą zamawiać posiłki z przygotowanego przez Restauratora na dany tydzień menu. Do wyboru kuchnia polska i zagraniczna, dania mięsne i wegetariańskie, dla osób o różnych dietach; tradycyjne obiady domowe, sałatki, fast food i wiele innych.

Każdy pracownik znajdzie danie dopasowane do jego preferencji smakowych oraz charakteru wykonywanej pracy. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami cateringowymi, wszystkie posiłki pracownicze przygotowywane są ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Doświadczeni kucharze czuwają nad jakością i smakiem przygotowywanych potraw.

Obiady do firm od SmartLunch

Profesjonalne usługi cateringowe

Oferujemy nowoczesną obsługę cateringową firm, Współpracujemy z lokalnymi restauracjami w Tychach i na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy zapewnić szerokie menu oraz możliwość korzystania z ofert kilka restauracji. Dedykowani na poszczególne regiony przedstawiciele SmartLunch są zawsze do Państwa dyspozycji.

obiady dla pracowników

Zawsze smaczne i na czas

Posiłki dla pracowników pakowane są w jednorazowe ekologiczne opakowania z kompletem sztućców i dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepła, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe, smaczne jedzenie. Każdy pojemnik oznaczony jest etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego,

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Najbardziej korzystny benefit na rynku

Badania pokazują że dofinansowanie do posiłków dla pracowników to najchętniej wykorzystywany benefit. Usługi cateringowe SmartLunch cieszą się wśród pracowników szczególnym zadowoleniem, ponieważ sami decydują, co zjedzą danego dnia. To nie wszystko. Benefit w formie obiadu poprawia efektywność pracownika oraz wpływa na zwiększenie lojalności wobec firmy.

Pracownicy jedząc razem nie opuszczają miejsca pracy i integrują się z zespołem. Z kolei pracodawca buduje wizerunek nowoczesnej firmy dbającej o pracownika. Firma ponosi koszt benefitu, tylko gdy pracownik jest w pracy, co wiecej dofinansowanie do 190 zł jest zwolnione ze składki ZUS.

Dostawa ciepłych obiadów ze SmartLunch

Elastyczne oferta

Czas dostawy dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, odnośnie niestandardowych rozwiązań i potraw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, współpracujemy z wieloma firmami w zakresie żywienia grupowego. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi cateringowe, potwierdzone referencjami naszych Klientów.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Oferta SmartLunch skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) muszą zapewnić swoim pracownikom posiłki regeneracyjne. Przysługują one nieodpłatnie osobom, które wykonują pracę o dużym wysiłku energetycznym bądź w trudnych warunkach. Zapewniamy regeneracyjny catering dla firm produkcyjnych, budowlanych, pracujących w terenie, fabryk, magazynów. Każdy posiłek regeneracyjny spełnia wymogi prawne i ma około 1000 kcal i stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, zwykle jest to zupa z wkładką mięsną lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Tychy i nie tylko

Gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową na terenie całego kraju. oferujemy posiłki dla firm w miastach i strefach ekonomicznych całego kraju. Jednym z głównych obszarów świadczonych usług jest Śląsk. Codziennie dostarczamy pyszne obiady dla firm na terenie Tych oraz miast tj: Katowice, Gliwice, Oświęcim, Mysłowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Sosnowiec i wielu innych.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania