Catering dla firm Szczecin

Zapewnij swoim pracownikom łatwy dostęp do smacznych zróżnicowanych posiłków. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną i prostą w obsłudze platformę SmartLunch do zamawiania obiadów dla firm. Wygodnie składaj zamówienia z dowolnego urządzenia 7 dni w tygodniu, wybieraj dania spośród menu wielu sprawdzonych restauracji. Wybrane posiłki dla pracowników zostaną punktualnie dostarczone w miejsce pracy o określonej godzinie. Stałość zleceń pozwala nam na maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Zadzwoń: 515 162 005

Obiady dla firm dla małych i dużych firm

Codziennie organizujemy usługi cateringowe dla kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób firm. Dostarczamy obiady dla firm m.in. do zakładów produkcyjnych, firm budowlanych, a także biur i instytucji. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy, zbieramy informacje o danej organizacji, tak aby zaoferować posiłki dopasowane do preferencji smakowych każdego pracownika oraz charakteru wykonywanej przez niego pracy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dowóz i dobre jedzenie.

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw. Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Różnorodne posiłki dla pracowników

Współpraca z zaufanymi restauratorami w Szczecinie oraz na terenie całego kraju pozwala nam oferować Państwu profesjonalny catering dla firm. Do wyboru zróżnicowane menu - domowe obiady, zupy, kanapki, sałatki, przekąski, śniadanie oraz kolacje. Oferujemy dania z różnych rodzajów kuchni od polskiej poprzez potrawy kuchni europejskiej, azjatyckiej, dietetyczne, wegetariańskie i wegańskie. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi restauracjami zapewniamy obiady dla firm przygotowywane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych, świeżych składników.

Kobieta od spraw związanych z BHP
firma cateringowa

Ciepłe obiady dla firm

Posiłki dostarczane są w ekologicznych opakowaniach utrzymujących odpowiednią temperaturę, które przewożone są w specjalnych termoboxach zabezpieczających jedzenie. Zamówienia dostarczane są z lokali zlokalizowanych w najbliższej okolicy Klienta, dzięki czemu pracownicy otrzymuje świeże i smaczne jedzenie.

Korzyści dla Twojej firmy

Grupowe posiłki nie tylko dostarczają niezbędnej energii, ale także wpływają na lepszą organizację pracy i zwiększenie lojalności wobec firmy. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas lunchu, dodatkowo integrują się i nawiązują relacje. A Ty płacisz tylko za realnie wykorzystane dofinansowanie. Dodatkowo posiłki pracownicze do 190 zł/mc są zwolnione ze składek ZUS. W systemie masz łatwy dostęp do historii zamówień, automatycznego rozliczenia, raportu z podsumowaniem, ocen i komentarzy i innych praktycznych funkcji. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku.

catering wrocław

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę kierujemy również do pracodawców zobowiązanych na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) do zapewnienia nieodpłatnych posiłków regeneracyjnych pracownikom wykonującym pracę o dużym wysiłku energetycznym oraz w trudnych warunkach. Zapewniamy napoje oraz posiłki profilaktyczne spełniające wymagania rozporządzenia, czyli o kaloryczności około 100 kcal, w których skład wchodzi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zorganizowanych posiłków?

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Cała polska

Marcin Skuza

Marcin Skuza

Sprzedaż na województwa: lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Robert Wójcik

Robert Wójcik

Sprzedaż na województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie

Grzegorz Wesołowski

Grzegorz Wesołowski

Sprzedaż na województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Krzysztof Gąsior

Krzysztof Gąsior

Sprzedaż na województwa: dolnośląskie, opolskie

Łukasz Jakubczyk

Łukasz Jakubczyk

Sprzedaż na województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie