Catering dla firm Szczecin

Zapewnij swoim pracownikom łatwy dostęp do smacznych zróżnicowanych posiłków. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną i prostą w obsłudze platformę SmartLunch do zamawiania obiadów dla firm. Wygodnie składaj zamówienia z dowolnego urządzenia 7 dni w tygodniu, wybieraj dania spośród menu wielu sprawdzonych restauracji.

Wybrane posiłki dla pracowników zostaną punktualnie dostarczone w miejsce pracy o określonej godzinie przez wybrany catering. Stałość zleceń pozwala nam na maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw. Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Oferta cateringowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Korzyści dla Twojej firmy

Grupowe posiłki nie tylko dostarczają niezbędnej energii, ale także wpływają na lepszą organizację pracy i zwiększenie lojalności wobec firmy. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas lunchu, dodatkowo integrują się i nawiązują relacje. A Ty płacisz tylko za realnie wykorzystane dofinansowanie. Dodatkowo posiłki pracownicze do 190 zł/mc są zwolnione ze składek ZUS.

W systemie masz łatwy dostęp do historii zamówień, automatycznego rozliczenia cateringu, raportu z podsumowaniem, ocen i komentarzy i innych praktycznych funkcji. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku.

obiady dla pracowników

Różnorodne posiłki dla pracowników

Współpraca z zaufanymi restauratorami w Szczecinie oraz na terenie całego kraju pozwala nam oferować Państwu profesjonalny catering dla firm. Do wyboru zróżnicowane menu - domowe obiady, zupy, kanapki, sałatki, przekąski, śniadanie oraz kolacje. Oferujemy dania z różnych rodzajów kuchni od polskiej poprzez potrawy kuchni europejskiej, azjatyckiej, dietetyczne, wegetariańskie i wegańskie. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi restauracjami zapewniamy obiady dla firm przygotowywane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych, świeżych składników. Dla naszych stałych Klientów zapewniamy również kompleksowa obsługę cateringową na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowwe: imprezy integracyjne, pikniki, eventy firmowe, szkolenia, spotkania firmowe i inne.

Obiady do firm od SmartLunch

Ciepłe obiady dla firm

Posiłki dostarczane są przez catering w ekologicznych opakowaniach utrzymujących odpowiednią temperaturę, które przewożone są w specjalnych termoboxach zabezpieczających jedzenie. Zamówienia dostarczane są z lokali zlokalizowanych w najbliższej okolicy Klienta, dzięki czemu pracownicy otrzymuje świeże i smaczne jedzenie.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Obiady dla firm dla małych i dużych firm

Codziennie wspieramy firmy w organizacji żywienia zbiorowego, świadczymy usługi cateringowe dla kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób firm. Dostarczamy obiady dla firm m.in. do zakładów produkcyjnych, firm budowlanych, a także biur i instytucji. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy, zbieramy informacje o danej organizacji, tak aby zaoferować catering dopasowany do preferencji smakowych każdego pracownika oraz charakteru wykonywanej przez niego pracy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dowóz i dobre jedzenie.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę cateringową kierujemy również do pracodawców zobowiązanych na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) do zapewnienia nieodpłatnych posiłków regeneracyjnych pracownikom wykonującym pracę o dużym wysiłku energetycznym oraz w trudnych warunkach. Zapewniamy napoje oraz posiłki profilaktyczne spełniające wymagania rozporządzenia, czyli o kaloryczności około 100 kcal, w których skład wchodzi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania