Catering dla firm Sosnowiec

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne i pożywne posiłki? Dobrze trafiłeś. Zapewniamy profesjonalne usługi cateringowe, codziennie dostarczamy pożywne obiady dla firm i posiłki regeneracyjne dla pracowników fizycznych i umysłowych. Współpracując z SmartLunch oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki regularnym zleceniom możemy zapewnić konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości potraw.

Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjny panel, umożliwiający zamówienie dań z ulubionych restauracji. Zamówienia dostarczane są na miejsce pracy o określonej godzinie. Gwarantujemy punktualny dowóz. Rozliczenie za obiady dla pracowników trafia automatycznie do działu księgowego Twojej firmy. To niezwykle wygodne i korzystne rozwiązanie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">

Dania obiadowe kuchni polskiej i nie tylko

Proponujemy obiady domowe kuchni polskiej, a także potrawy europejskie i azjatyckie. Każdego dnia do wyboru dania mięsne, jarskie, wegetariański, wegańskie, zupy, sałatki i wiele innych. Szeroki wybór dań sprawia, że z łatwością dobierzesz odpowiednio zbilansowany posiłek dla różnych grup zawodowych, dopasowany do potrzeb pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy.

Zapewniamy duże porcje. Potrawy powstają na bazie wysokiej jakości, pełnowartościowych i świeżych składników i przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Obiady dostarczamy wyporcjowane w jednorazowych pojemnikach z kompletem sztućców, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe jedzenie.

Ofertę kierujemy do firm z Sosnowca i wszystkich miast Śląska tj. Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Chorzów i inne. Działamy na terenie całego kraju.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Najbardziej korzystna i optymalna kosztowo oferta w branży benefitów

Zapewnienie obiadów pracownikom zapewnia im niezbędną energię, co przekłada się większą wydajność w pracy. Dodatkowo grupowe posiłki wpływają na poprawę wizerunku pracodawcy, relacji między pracownikami oraz lepszą organizację pracy.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Współpraca

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych partnerów biznesowych. Szczegóły współpracy tj. menu, dostawy, ilość, czas, cena przedstawiciele SmartLunch ustalają indywidualnie z każdym Klientem.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Oferujemy także catering dla firm budowlanych, zakładów produkcyjnych, magazynów i dostawę posiłków regeneracyjnych dla pracowników zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r.). Wartość kaloryczna zbilansowanego posiłku profilaktycznego wynosi około 1000 kcal i zawiera 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Najczęściej jest to zupa z wkładką mięsną lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności i gramaturze.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania