Catering dla firm Rybnik

Szukasz cateringu, który dostarczy smaczne, pożywne posiłki dla Twoich pracowników. Dobrze trafiłeś. Wspieramy firmy w organizacji żywienia grupowego. Dla naszych Klientów udostępniamy platformę SmartLunch za pomocą, której zamówisz obiady z dowozem z lokalnych restauracji. Codziennie dostarczamy posiłki dla pracowników setek średnich i dużych firm w całym kraju - działamy także w Rybniku.

Proponujemy profesjonalny catering dla firm, obsługujemy zamówienia na lunche, zestawy obiadowe, posiłki regeneracyjne m.in. dla biur, instytucji, fabryk, firm budowlanych i pracujących w terenie. Przy stałych dużych zleceniach oferujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dowóz 24/7 i dobre jedzenie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">
Obiady dla pracowników
Różnorodne menu

Dzięki współpracy z różnymi lokalami gastronomicznymi w całej Polsce, możemy zaproponować profesjonalne usługi cateringowe i szerokie menu zróżnicowanych potraw. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Proponujemy zarówno klasyczne domowe obiady, jak i lekkie sałatki, kanapki, przekąski, a nawet dania fast food. Oferta obejmuje potrawy mięsne oraz wegetariańskie i wegańskie - każdy znajdzie coś dla siebie. W ramach stałej współpracy proponujemy również obsługę cateringową na imprezy integracyjne, szkolenia, spotkania biznesowe, pikniki i inne eventy firmowe. Smaczne obiady dla firm powstają na bazie starannie wyselekcjonowanych, świeżych produktów. Doświadczenie kucharze dbają o niepowtarzalny smak przygotowywanych potraw. Zapewniamy duże porcje.

Thermobox

Zawsze smaczne i na czas

Posiłki dla pracowników dostarczane są w jednorazowych, biodegradowalnych pojemnikach z kompletem sztućców i dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach. Każdy posiłek opisany jest imieniem i nazwiskiem zamawiającego. To wszystko sprawia, że pracownicy szybko mogą znaleźć swoje ciepłe jedzenie i cieszyć się przerwą w pracy.

Dla wszystkich branż
Najbardziej korzystny benefit na rynku

Obiady w pracy, to najczęściej wykorzystywany przez pracowników benefit? Korzyści są obustronne. Zapewniając obiady pracownicze wpływasz na większą efektywność swojej kadry oraz lepszą organizację pracy, dodatkowo kreujesz wizerunek firmy jako dobrego pracodawcy. Pracownicy jedząc razem integrują się i nawiązują nowe znajomości.

Jako pracodawca ponosisz koszt tylko realnie wykorzystanego dofinansowania do posiłków, gdy pracownika nie ma w pracy, oszczędzasz. Dodatkowo dofinansowanie w kwocie do 190 zł/mc zwolnione jest ze składek ZUS. Współpracując z nami na koniec miesiąca otrzymujesz raport z podsumowaniem i fakturę zbiorczą, którą z łatwością zaimportujesz do programu księgowego. Szczegóły odnośnie poszczególnych zamówień w dowolnej chwili sprawdzisz na platformie SmartLunch.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Korzystne rozwiązanie

Oferta cateringowa na miarę potrzeb

Doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż, sprawia że jako firma cateringowa rozumiemy jak różne są potrzeby. Na początku przeprowadzamy wywiad na temat danej organizacji, po czym staramy się zaproponować jak najlepsze rozwiązanie dopasowane do oczekiwań pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na naszą pomoc m.in w zakresi wyboru menu i sposobu dofinansowania oraz na wsparcie IT.

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Jeśli na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) masz obowiązek zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne nasza oferta jest również dla Ciebie. Przygotowujemy posiłki zgodnie z wymogami rozporządzenia tj. kaloryczność ok. 1000 kcal oraz skład stanowiący 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Najczęściej są to energetyczne zupy z wkładką mięsną i pieczywem bądź tzw. drugie danie o zwiększonej kaloryczności lub gramaturze.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania