Catering dla firm Opole

Chcesz zapewnić swoim pracownikom benefit w formie pełnowartościowych posiłków. Codziennie dostarczamy lunche i obiady dla pracowników, kanapki, przekąski i posiłki regeneracyjne do setek firm w całej Polsce. Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie żywieniowego, organizujemy posiłki dla pracowników fabryk, magazynów, zakładów produkcyjnych i usługowych, firm budowlanych pracujących w terenie, a także biur i instytucji w Opolu i okolicach.

Dla naszych Klientów udostępniamy łatwą w obsłudzę aplikację SmartLunch do zamawiania jedzenia z loaklnych restauracji. Wystarczy kilka minut aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone przez wybrany catering dla firm w miejsce pracy punktualnie o określonej godzinie dnia lub nocy.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla firm - szeroki wybór dań

Zapewniamy profesjonalne usługi cateringowe, proponujemy potrawy kuchni polskiej i zagranicznej, do wyboru dania mięsne i jarskie. Oferujemy szerokie menu sytych i smacznych posiłków. Dzięki współpracy tylko ze sprawdzonymi restauracjami mamy pewność że wszystkie posiłki dla pracowników przygotowane są wyłącznie na bazie pełnowartościowych, świeżych składników przez doświadczonych kucharzy. Dodatkowo jako innowacyjna firma cateringowa dla naszych stałych Klientów zapewniamy catering na przyjęcia okolicznościowe: bankiety, konferencje, imprezy integracyjne i inne eventy firmowe.

Jedzenie pakowane jest w jednorazowe ekologiczne opakowania zabezpieczone folią termozgrzewalną i dodatkowo przewożone w specjalnych techno boxach, dzięki temu pracownicy zawsze otrzymują świeży, ciepły obiad. Zapewniamy punktualny dowóz cateringu, doskonale wiemy że niektóre firmy w szczególności zakłady produkcyjne nie mogą pozwolić sobie na opóźnienia. Działamy na terenie całej Polski, obsługujemy m.in. Opole i pobliskie miejscowości.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Korzystny benefit

Grupowe posiłki dla firm zapewniają energię niezbędną do wykonywania pracy, ale także wpływają na efektywność kadry. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy, a jedząc razem integrują się i nawiązują nowe relacje, a Ty kreujesz swój wizerunek jako nowoczesnego pracodawcy dbającego o swoich podwładnych.

Dostawa ciepłych obiadów ze SmartLunch

Elastyczne oferta

Ze względu na zróżnicowany profil działalności obsługiwanych przedsiębiorstw jesteśmy elastyczni. Zbieramy informację o danej firmie i pomagamy znaleźć catering firmowy dopasowany do potrzeb organizacji, preferencji smakowych pracowników i rodzaju wykonywanej przez nich pracy. Szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie przez cały okres trwania współpracy. Zapewniamy Restauratorom stałe, duże zlecenia, dzięki czemu opłaca się im oferować obiady dla firm w niskich cenach, przy zachowaniu najwyższej wysokiej jakości.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Zapraszamy do współpracy także przedsiębiorców zobowiązanych na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów w do zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnie jednego ciepłego posiłku. Posiłki profilaktyczne otrzymują pracownicy, którzy wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracują w ciężkich warunkach atmosferycznych pod ziemią lub przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Zbilansowany posiłek regeneracyjny ma kaloryczność około 1000 kcal, a jego skład stanowi 50-55% z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów, 15% białek.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania