Obiady dla firm Lublin

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do pełnowartościowych posiłków jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze? Dobrze trafiłeś. Zapewniamy usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną i łatwą w obsłudze aplikację SmartLunch, za pomocą której mogą składać zamówienia z lokalnych restauracji, z którymi współpracujemy.

Obiady, lunche, kanapki, sałatki, przekąski czy też posiłki regeneracyjne dostarczane są punktualnie na miejsce pracy przez wybrany catering 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia i nocy. Obsługujemy zamówienia zarówno dla kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki pracowników firm z różnych branż.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Różnorodne posiłki dla pracowników

Współpraca ze sprawdzonymi restauracjami w Lublinie i na terenie całego kraju pozwala nam oferować różnorodne menu. W ofercie duży wybór dań kuchni polskiej i zagranicznej, domowe obiady. dania mięsne i jarskie. To nasi Klienci decydują, kto będzie dla nich gotować. Potrawy przygotowywane są na bazie najlepszych świeżych produktów, przez doświadczonych kucharzy.

Posiłki dostarczane są w jednorazowych opakowaniach zabezpieczonych folią termozgrzewalną i przewożone w specjalnych termoboxach, które doskonale utrzymują temperaturę i zapewniają wygodny, bezpieczny transport. Każdy posiłek jest podpisany, dzięki czemu pracownicy mogą szybko odnaleźć swoje smaczne jedzenie.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Kompleksowy catering

Każdego dnia wspieramy firmy w organizacji posiłków dla pracowników, jednocześnie zapewniając szereg korzyści i oszczędność czasu. Pomagamy znaleźć catering dopasowany do potrzeb Państwa organizacji, oczekiwań smakowych i charakteru wykonywanej pracy. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, szczegóły zamówienia tj. cena, ilość posiłków, menu, kaloryczność, godziny dostawy ustalane są indywidualnie z Państwa przedstawicielem.

Pomagamy Restauratorom znaleźć stałych Klientów, stałość i wielkość zleceń pozwala im lepiej organizować pracę i minimalizować straty dzięki czemu opłaca im się oferować obiady dla firm w niskiej cenie przy zachowaniu wysokiej jakości. Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie organizacji żywienia zbiorowego m.in. negocjacjach z restauratorami, układaniu menu, planowaniu dofinansowania. Dodatkowo przez cały okres współpracy zapewniamy pomoc techniczną i działu IT w zakresie obsługi aplikacji oraz SmartBoxów.

obiady dla pracowników

Korzyści dla wszystkich

Obiady dla pracowników dostarczają energii niezbędnej do wykonywania pracy zarówno fizycznej jak i umysłowej, a jednocześnie podnoszą ich efektywność oraz wpływają na lepsza organizację oraz zwiększenie lojalności podwładnych. Pracownicy jedząc razem integrują się i nawiązują nowe relacje, a w domu nie muszą martwić się o przygotowanie posiłku do pracy.

Kontola jakości poprzez oceny obiadów dla pracowników

Innowacja

Użytkownicy aplikacji mogą ocenić każdy otrzymany posiłek, co pozwala firmom cateringowym poznać upodobania zamawiających, a co za tym idzie dbać o jakość proponowanego jedzenia i rozwijać swoją zgodnie z preferencjami Klientów. To niezwykle innowacyjna ofertą na rynku, badania jednoznacznie pokazują, że obiady w pracy, to benefit z którego pracownicy korzystają najczęściej.

Proste rozliczanie

Ulga ZUS

Posiłki pracownicze o wartości do 190 zł/mc są zwolnione ze składek ZUS, co przekłada się na oszczędność zamówień. W systemie Klient ma wgląd w całą historię zamówień, automatyczne rozliczenie na koniec miesiąca, raport z podsumowaniem i wiele innych praktycznych funkcji.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Oferta SmartLunch to doskonałe rozwiązanie także dla przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) zobowiązani są zapewnić nieodpłatnieposiłki regeneracyjne pracownikom, którzy wykonują pracę o dużym wysiłku energetycznym bądź w trudnych warunkach. Zapewniamy regeneracyjny catering dla firm budowlanych, produkcyjnych, pracujących w terenie, fabryk, magazynów. Dostarczamy napoje oraz posiłki profilaktyczne, które spełniają warunki określone w rozporządzeniu. Każdy posiłek regeneracyjny ma około 1000 kcal, a jego skład stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, najczęściej jest to zupa z wkładką mięsną lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności, które dostarczają energii do pracy i zapewniają regenerację organizmu.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania