Catering dla firm Katowice

Oferujemy wysokiej jakości catering dla firm - domowe obiady, lunche i posiłki regeneracyjne do zakładów przemysłowych, magazynów, firm budowlanych pracujących w terenie oraz biur i instytucji. Dzięki intuicyjnej aplikacji łatwo i szybko zamówisz posiłki dla pracowników, które zostaną dostarczone przez sprawdzoną restaurację. Gwarantujemy punktualne dostawy o określonej porze we wskazane przez Klienta miejsce na terenie Katowic.

Dzięki stałym zamówieniom na obiady dla firm zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Menu, cena, dostawa i inne warunki współpracy ustalane są indywidualnie z naszym przedstawicielem. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, chętnie poznamy Państwa potrzeby i dostosujemy usługi cateringowe. Obsługujemy zamówienia zarówno dla kilkunastoosobowych jak i zatrudniających setki pracowników firm. Naszą ofertę cateringową kierujemy do firm działających w Katowicach oraz na terenie całego kraju. To najbardziej korzystne rozwiązanie w branży benefitów.

); background-size: cover; background-position: 60% center;">

Obiady dla pracowników

W ramach cateringu firmowego proponujemy szeroki wybór dań, dzięki czemu z łatwością wybiorą Państwo posiłek dopasowany do potrzeb i oczekiwań pracownika oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Dostępne dania mięsne, jarskie, wegetariańskie, wegańskie oraz dla osób na różnych dietach. Na potrzeby Twojej firmy możemy opracować menu zawierające zarówno "chińszczyznę" jak i smaczne obiady domowe.


Wszystkie potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy dbają o ich smak i aromat. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami, które wykorzystują starannie wyselekcjonowane i świeże składniki. Każdego dnia zapewniamy odpowiednio zbilansowane energetycznie posiłki dla różnych grup zawodowych, nawet tych najbardziej wymagających. Zapewniamy wysoki poziom obsługi cateringowej. Dla naszych Klientów zapewniamy także kompleksowy catering dla firm na różnego rodzaju przyjęcia: spotkania biznesowe, bankiety, konferencje, eventy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki i inne uroczystości.

Podpisane posiłki dla pracowników

Ciepłe i świeże

Dostarczamy posiłki wyporcjowane w jednorazowych opakowaniach z kompletem jednorazowych sztućców, przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe jedzenie.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Poprawa relacji i organizacji czasu pracy

To doskonałe rozwiązanie dla pracodawcy i pracownika. Szefowie firm potwierdzają, że obiad stanowi dla pracowników nie tylko pełnowartościowy posiłek, zapewniający energię do pracy, ale także benefit zwiększający lojalność względem firmy. Wszyscy jedzą grupowe obiady w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy, co korzystnie wpływa na integrację oraz organizację czasu pracy.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowóz na terenie całego Śląska

Codziennie zapewniamy obiady pracownicze i catering dla firm z Katowic i innym miast Śląska tj. Tychy, Mysłowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Sosnowiec, Bielsko-Biała i inne miejscowości.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Oferta posiłków regeneracyjnych

Posiłki regeneracyjne

Przychodzimy z pomocą dla przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów Dz. U. Nr 60, poz. 279 zobowiązani są zapewnić napoje i posiłki profilaktyczne pracownikom wykonującym prace w określonych warunkach. Catering w Katowicach obejmuje równie obiady dla pracowników fizycznych, są one wysokokaloryczne około 1000 kcal, zwykle jest to energetyczna zupa z wkładką mięsną lub pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Catering Katowice - Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania