Catering dla firm Katowice

Oferujemy wysokiej jakości catering dla firm - domowe obiady, lunche i posiłki regeneracyjne do zakładów przemysłowych, magazynów, firm budowlanych pracujących w terenie oraz biur i instytucji. Dzięki intuicyjnej aplikacji łatwo i szybko zamówisz posiłki dla pracowników, które zostaną dostarczone przez sprawdzoną restaurację. Gwarantujemy punktualne dostawy we wskazane przez Klienta miejsce o określonej porze.

Dzięki stałym zamówieniom na obiady dla firm zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Menu, cena, dostawa i inne warunki współpracy ustalane są indywidualnie z naszym przedstawicielem. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, chętnie poznamy Państwa potrzeby i dostosujemy usługi cateringowe. Obsługujemy zamówienia zarówno dla kilkunastoosobowych jak i zatrudniających setki pracowników firm. Naszą ofertę kierujemy do firm działających w Katowicach oraz na terenie całego kraju. To najbardziej korzystne rozwiązanie w branży benefitów.

Obiady dla pracowników

W ramach cateringu firmowego proponujemy szeroki wybór dań, dzięki czemu z łatwością wybiorą Państwo posiłek dopasowany do potrzeb i oczekiwań pracownika oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Dostępne dania mięsne, jarskie, wegetariańskie, wegańskie oraz dla osób na różnych dietach. Na potrzeby Twojej firmy możemy opracować menu zawierające zarówno "chińszczyznę" jak i smaczne obiady domowe.


Wszystkie potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy dbają o ich smak i aromat. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami, które wykorzystują starannie wyselekcjonowane i świeże składniki. Każdego dnia zapewniamy odpowiednio zbilansowane energetycznie posiłki dla różnych grup zawodowych, nawet tych najbardziej wymagających. Zapewniamy wysoki poziom obsługi cateringowej.

Podpisane posiłki dla pracowników

Ciepłe i świeże

Dostarczamy posiłki wyporcjowane w jednorazowych opakowaniach z kompletem jednorazowych sztućców, przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe jedzenie.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Poprawa relacji i organizacji czasu pracy

To doskonałe rozwiązanie dla pracodawcy i pracownika. Szefowie firm potwierdzają, że obiad stanowi dla pracowników nie tylko pełnowartościowy posiłek, zapewniający energię do pracy, ale także benefit zwiększający lojalność względem firmy. Wszyscy jedzą grupowe obiady w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy, co korzystnie wpływa na integrację oraz organizację czasu pracy.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowóz na terenie całego Śląska

Codziennie zapewniamy obiady pracownicze dla firm z Katowic i innym miast Śląska tj. Tychy, Mysłowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Sosnowiec, Bielsko-Biała i inne miejscowości.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Oferta posiłków regeneracyjnych

Posiłki regeneracyjne

Przychodzimy z pomocą dla przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów Dz. U. Nr 60, poz. 279 zobowiązani są zapewnić napoje i posiłki profilaktyczne pracownikom wykonującym prace w określonych warunkach. Obiady dla pracowników fizycznych są wysokokaloryczne około 1000 kcal, zwykle jest to energetyczna zupa z wkładką mięsną lub pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania