Obiady dla firm Jelenia Góra

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych, zróżnicowanych posiłków. Dobrze trafiłeś. Wspieramy przedsiębiorców i menedżerów w organizacji żywienia zbiorowego pracowników. Zapewniamy ciepłe i smaczne obiady, lunche, kanapki, sałatki i posiłki regeneracyjne z dowozem 24h do firm, biur, instytucji. Złożone zamówienie dostarczane jest punktualnie na miejsce pracy o określonej godzinie. Oferujemy multi catering - mogą Państwo jednocześnie korzystać z ofert kilku restauracji.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Zróżnicowane posiłki dla pracowników

Współpracujemy z lokalnymi restauracjami i firmami gastronomicznymi w całym kraju, m.in. w Jeleniej Górze i okolicach. Dzięki temu proponujemy szerokie menu; dania kuchni polskiej i zagranicznej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie tradycyjne domowe obiady, dania wegetariańskie, sałatki, przekąski, kanapki, a nawet fast food bądź sushi.

Wszystkie posiłki dla pracowników przygotowywane są z najlepszych, świeżych składników. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi Restauratorami, dodatkowo w aplikacji SmartLunch umożliwiamy komentowanie i wystawianie opinii, dzięki czemu Klient ma wpływ na jakość.

obiady dla pracowników

Ciepłe smaczne jedzenie każdego dnia

Wszystkie zamówenia pakowane są w jednorazowe, termoaktywne opakowania z kompletem sztućców. Transport odbywa się w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepło i zabezpieczających jedzenie. Każdy posiłek opisany jest imieniem i nazwiskiem pracownika, dzięki czemu każdy szybko znajduje swoje dania.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Oferta dopasowana do potrzeb Klienta

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż szczegóły zamówienia ustalamy indywidualnie. Po zebraniu informacji o danej firmie staramy się zaproponować rozwiązanie najlepiej dopasowane do preferencji pracowników i charakteru wykonywanej pracy. Przez cały okres współpracy zapewniamy wsparcie IT oraz doradztwo w zakresie menu bądź dofinansowania. Przy dużych i stałych zleceniach zapewniamy konkurencyjne ceny.

Kontola jakości poprzez oceny obiadów dla pracowników

Jak to działa

Pracownik z wyprzedzeniem składa zamówienie za pomocą intuicyjnej aplikacji, przez stronę internetową lub interaktywny SmartBox. Zapewniamy możliwość zaplanowania menu na cały tydzień.

Kolejno zamówienie trafia do Restauratora, dzięki czemu ten wiele ile porcji poszczególnych dań przygotować, co ogranicza straty.

Zamówienie dostarczane jest punktualnie we wskazane miejsce.

Pracownicy mają smaczną przerwę. Każdy pracownik może anonimowo ocenić otrzymany posiłek i dodać komentarz. Na koniec miesiąca Restauratorzy otrzymują podsumowanie z analizą wyników.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Dla przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) mają obowiązek zapewnić pracownikom nieodpłatnie pracownikom posiłki regeneracyjne o kaloryczności około 100 kca i zawartości 50-55% węglowodanów, 30-35% białek, 15% tłuszczów. Obiady regeneracyjne przysługują osobom wykonującym prace o wzmożonym wydatku energetycznym oraz pracującym w szczególnie trudnych warunkach.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania