Catering dla firm Gliwice

Wspieramy firmy w organizacji codziennego żywienia pracowników. Oferujemy multicatering, umożliwiający jednoczesne korzystanie z oferty kilku restauracji. Każdego dnia dowozimy 24/7 ciepłe i smaczne obiady, lunche, kanapki, sałatki i posiłki regeneracyjne. Zamówienia dostarczane są punktualnie we wskazane miejsce o umówionej godzinie.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla pracowników

Współpracujemy z lokalnymi firmami cateringowymi w całej Polsce, mamy wielu partnerów w Gliwicach. Dzięki temu mają Państwo do dyspozycji niezwykle zróżnicowane menu i mogą zamawiać posiłki dla pracowników z różnych restauracji. W ofercie m.in. dania kuchni polskiej oraz zagranicznej. Do wyboru dania mięsne i wegetariańskie, syte tradycyjne polskie obiady, lekkie sałatki i przekąski, fast food i wiele innych.

Obiady dla firm zapakowane są w jednorazowe ekologiczne opakowania utrzymujące ciepło i dodatkowo są transportowane w specjalnych boxach. Opakowania są podpisane, dzięki czemu każdy pracownik szybka znajdzie swoje ciepłe, świeże jedzenie. Duże i stałe zlecenia pozwalają nam oferować niezwykle atrakcyjne ceny, przy jednoczesnych zachowaniu najwyższej jakości.

obiady dla pracowników

Jak to działa

Każdy w pracowników zamawia posiłki z wyprzedzeniem za pośrednictwem aplikacji, strony www lub internetowego kiosku. Zamówienie od razu trafia do Restauratora, dzięki temu wcześniej wie ile porcji poszczególnych dań przygotowań. Obiady dostarczane są punktualnie. Pracownicy otrzymują smaczne, ciepłe jedzenie, każdy posiłek mogą ocenić i skomentować wpływając na jakość kolejnych dostaw. Na koniec miesiąca pracodawca otrzymuje fakturę zbiorczą.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Catering dopasowany do różnych firm

Codziennie dostarczamy odpowiednio zbilansowane energetycznie potrawy dla różnych grup zawodowych. Współpracujemy z firmami z różnych branż dlatego szczegóły współpracy oraz menu ustalana są indywidualnie. Po zebraniu informacji o Państwa organizacji staramy się znaleźć rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do preferencji pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Klient przez cały okres współpracy może liczyć na nasze wsparcie i doradztwo.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę na usługi cateringowe kierujemy również do przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów Dz. U. Nr 60, poz. 279 zobowiązani są zapewnić napoje i posiłki profilaktyczne pracownikom wykonującym pracę związaną z dużym wysiłkiem energetycznym i w trudnych warunkach. Obiady dla pracowników fizycznych są wysokokaloryczne około 1000 kcal i stanowią 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Zwykle jest to energetyczna zupa z wkładką mięsną lub pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania