Catering dla firm Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zapewnij swoim pracownikom dostęp do smacznych, zróżnicowanych posiłków. Proponujemy profesjonalne usługi cateringowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz koszty. Udostępniamy Państwu platformę SmartLunch do zamawiania obiadów dla firm. Intuicyjna aplikacja pozwala na szybkie składanie zamówień w sprawdzonych lokalnych restauracjach. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w miejsce pracy o określonej godzinie przez wybrany catering. Każdego dnia dostarczamy posiłki dla pracowników setek firm w całym kraju.

Zadzwoń: 515 162 005

Współpracujemy z przedsiębiorcami w zakresie codziennego żywienia zbiorowego. Organizujemy obiady do kilkunastoosobowych jak i zatrudniających setki osób firm. Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych posiłków współpracujemy tylko z zaufanymi restauracjami. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż szczegóły zlecenia ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy, tak aby dopasować ofertę do grupy zawodowej, potrzeb pracowników oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów.

Posiłki dla pracowników - różnorodne menu

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi restauracjami na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz całego kraju możemy zapewnić Państwu profesjonalny catering dla firm. Oferujemy dużą różnorodność potraw w menu. Proponujemy zestawy obiadowe, zupy, kanapki, przekąski, śniadania, podwieczorki oraz kolacje. Do wyboru tradycyjne domowe obiady kuchni polskiej oraz europejskie i azjatyckie smaki, w ofercie dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Zapewniamy duże porcje. Potrawy przygotowywane są ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników.

Ciepłe obiady dla firm

Posiłki dostarczane są w ekologicznych, jednorazowych opakowaniach, które utrzymują temperaturę i dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach, dzięki czemu pracownicy otrzymują świeże, ciepłe i pyszne jedzenie. Każde zamówienie jest opisane, więc każdy szybko i z łatwością znajduje swój posiłek.

Kobieta od spraw związanych z BHP
firma cateringowa

Korzyści dla Twojej firmy

Grupowe posiłki to benefit przynoszący korzyści dla obu stron. Pracownicy otrzymują pyszny posiłek, który dostarcza im energii niezbędnej do pracy, jedząc razem integrują się i nawiązują relacje oraz są najedzeni i zadowoleni. Ty kreujesz swój wizerunek jako nowoczesnego pracodawcy, budujesz lojalność i zaangażowanie pracowników oraz zmniejszasz ich rotację. Jako firma ponosisz koszty tylko realnie wykorzystanego dofinansowania, dodatkowo do wysokości 190 zł/mc jest ono zwolnione ze składek ZUS. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas przerwy lunchowej, co wpływa na lepszą organizację pracy. W systemie SmartLunch masz łatwy dostęp do wszelkich informacji, raportu z podsumowaniem, automatycznego rozliczenia oraz możesz wystawić opinie. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku benefitów.

Posiłki regeneracyjne

Oferujemy również dowóz posiłków regeneracyjnych, na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) pracodawcy zobowiązani są je zapewnić pracownikom wykonującym pracę w trudnych warunkach, na zewnątrz lub związaną z dużym wydatkiem energetyczny. Są to posiłki o odpowiedniej wartości odżywczej i kaloryczności około 1000 kcal i stanowią 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zorganizowanych posiłków?

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Cała polska

Marcin Skuza

Marcin Skuza

Sprzedaż na województwa: lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Robert Wójcik

Robert Wójcik

Sprzedaż na województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie

Grzegorz Wesołowski

Grzegorz Wesołowski

Sprzedaż na województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Krzysztof Gąsior

Krzysztof Gąsior

Sprzedaż na województwa: dolnośląskie, opolskie

Łukasz Jakubczyk

Łukasz Jakubczyk

Sprzedaż na województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie