Catering dla firm Dąbrowa Górnicza

Wspieramy firmy w organizacji żywienia grupowego pracowników. Oferujemy wysokiej jakości multicatering dla firm, udostępniając możliwość zamawiania posiłków z różnych restauracji jednocześnie. Codziennie dostarczamy domowe obiady, lunche, śniadania, sałatki, kanapki i posiłki regeneracyjne dla zakładów przemysłowych, firm budowlanych, biur i instytucji na terenie Dąbrowy Górniczej i innych miast w całym kraju. Jedzenie dostarczane jest punktualnie na miejsce pracy przez wybrany catering. Stałość i duża liczba zleceń to gwarancja konkurencyjnych cen.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Różnorodne posiłki dla pracowników

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych firm oferujemy szerokie menu. Współpraca z licznymi lokalnymi restauracjami w całej Polsce pozwala nam oferować dania kuchni polskie i zagranicznej, w ofercie tradycyjne obiady domowe, dania orientalne, sałatki, fast food, potrawy mięsne i wegetariańskie. Każdy pracownik znajdzie coś dla siebie. Potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, na bazie wysokiej jakości świeżych składników. W trosce o kompleksową ofertę dla każdego stałego Klienta, zapewniamy usługi cateringowe również na imprezy firmowe, konferencje, bankiety, pikniki i inne eventy.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Korzyści dla dwóch stron

Zapewniając pracownikom zdrowe, dobre obiady dostarczasz im nie tylko benefit, który wpływa pozytywnie na lojalność pracownika, a także na lepszą organizację pracy. To najlepsze i niezwykle praktyczne rozwiązanie, wszyscy jedzą w tym samym czasie, pracownicy nie opuszczają siedziby firmy, dzięki czemu eliminujesz nadużycia i przeciągające się przerwy lunchowe.

Dodatkowo grupowe obiady zapewniają niezbędną do pracy energię oraz poprawiają relacje i integrują pracowników.

Obiady do firm od SmartLunch

Obiady do firm- zawsze świeże i ciepłe

Wybrany catering dostarcza posiłki wyporcjowane w ekologicznych, jednorazowych opakowaniach z zestawem sztućców. Dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach zabezpieczających jedzenie i utrzymujących ciepło. Dzięki temu pracownicy otrzymują smaczny, ciepły obiad. W aplikacji SmartLunch udostępniamy intuicyjny panel do składania zamówień, ale także system ocen i komentarzy, za pośrednictwem którego zamawiający mogą ocenić każdy posiłek, tym samym wpływając na jakość przyszłych zamówień.

obiady dla pracowników

Catering dopasowany do potrzeb firm

Specyfika pracy obsługiwanych firm jest niezwykle różnorodna. Szczegółowe warunki współpracy ustalamy indywidualnie z Państwa przedstawicielem. Jako innowacyjna firma cateringowa zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie jak najlepiej dopasowane do danej firmy, preferencji kulinarnych pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy.

Proste rozliczanie

Korzystny benefit

Najedzony pracownik to dobry pracownik. Częściowe lub całościowe dofinansowania do posiłków to najczęściej wykorzystywany benefit. Pracownicy otrzymują pełnowartościowy posiłek, dodatkowo zwiększa się ich lojalność wobec firmy. Jedząc razem integrują się i nawiązują relacje. Firma kreuje na rynku zatrudnienia swój wizerunek jako nowoczesnego pracodawcy, dbającego o swoich pracowników. Dodatkowo oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, a dofinansowanie w kwocie do 190 złotych miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowóz na terenie całego Śląska

Każdego dnia jako firma cateringowa zapewniamy obiady dla pracowników dla firm w Dąbrowie Górniczej innym miast Śląska tj. Tychy, Mysłowice, Chorzów, Wrocław, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Bielsko-Biała i inne miejscowości.

Posiłki regeneracyjne

Zapraszamy do współpracy również przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów Dz. U. Nr 60, poz. 279 zobowiązani są zapewnić nieodpłatnie napoje i posiłki profilaktyczne. Obiady pracownicze przysługują osobom zatrudnionym w trudnych warunkach oraz wykonującym pracę związaną ze zwiększonym wysiłkiem. Posiłek regeneracyjny powinien mieć około 1000 kcal i stanowić 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Najczęściej jest to energetyczna zupa z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania