Catering dla firm Częstochowa

Zapewnij dostęp do zróżnicowanych posiłków swoim pracownikom, oszczędzaj czas i minimalizuj koszty. Oferujemy profesjonalny catering dla firm, obiady, przekąski, kanapki i posiłki regeneracyjne.

Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną platformę SmartLunch, za pomocą której możesz zamawiać posiłki z lokalnych restauracji. Obiady dla firm zostaną dostarczone przez wybrany catering w miejsce pracy o określonej godzinie. Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny zachowując najwyższej jakości usługi cateringowe.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla pracowników - Różnorodne menu

Współpraca z zaufanymi restauratorami w Częstochowie i okolicach oraz na terenie całego kraju pozwala nam oferować Państwu profesjonalny catering dla firm. Platforma SmartLunch umożliwia zamawianie dań z różnych restauracji, dzięki czemu możesz zapewnić swoim pracownikom duży wybór różnorodnych potraw. W ofercie domowe obiady, zupy, kanapki, sałatki, przekąski, śniadanie oraz kolacje.

Proponujemy dania zarówno kuchni polskiej jaki i europejskiej i azjatyckiej, w tym dania mięsne, dietetyczne, wegetariańskie i wegańskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauratorami, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować, że dostarczane obiady dla firm zawsze przygotowywane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych, świeżych składników. W trosce o kompleksowość naszych usług, dla naszych Klientów zapewniamy dodatkowo usługi cateringu na imprezy firmowe: bankiety, konferencje, pikniki i inne uroczystości.

Zamówienia dostarczane są w ekologicznych, jednorazowych utrzymujących ciepło opakowaniach i przewożone w specjalnych termoboxach, dzięki czemu każdy otrzymuje świeże i gorące jedzenie. Opakowania są podpisane, dzięki czemu pracownik szybko znajdzie swój posiłek

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Korzyści dla firm i pracowników wynikające z zapewnienia posiłków grupowych

Zapewniając grupowe posiłki dla pracowników nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do pracy. W ten sposób podnosić także lojalność podwładnych oraz podnosisz prestiż firmy. Pracownicy jedząc razem integrują się i nawiązują relacje, dodatkowo nie opuszczają miejsca pracy, dzięki czemu przerwy nie są nadużywane.

Koszt świadczenia możesz wrzucić w koszty, dodatkowo posiłki pracownicze do 190 zł/mc na osobę zwolnione są ze składek ZUS. Dodatkowo oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy.

Podpisane obiady dla pracowników

Żywienie zbiorowe pracowników

Współpracujemy z instytucjami i przedsiębiorcami działającymi na terenie Częstochowy w zakresie codziennego żywienia zbiorowego. Pomagamy zorganizować obiady w firmach zatrudniających od 50 do 500 pracowników. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż oferta kulinarna oraz warunki współpracy ustalane są indywidualnie z naszym przedstawicielem, tak aby dostosować je do grupy zawodowej, potrzeb pracowników oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dlaczego Smartlunch

SmartLunch to intuicyjna platforma z wieloma funkcjonalnościami umożliwiająca zamawianie jedzenia z różnych lokalnych restauracji posiłków dla pracowników i gości 24/7 za pomocą aplikacji mobilnej, internetowej lub SmartBoxu - czyli interaktywnego kiosku w Twoim zakładzie pracy.

W cateringu SmartLunch dowolnym miejscu i czasie masz wgląd do historii zamówień, raportu z podsumowaniem, ocen i komentarzy. Możliwość składania zamówień z kilkudniowym wyprzedzeniem pozwala pracownikom zaplanować posiłki na cały tydzień. Obiady dostarczane są zawsze ciepłe i na określoną godzinę.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania