Catering dla firm Bydgoszcz

Codziennie smaczne, ciepłe i pożywne posiłki dla pracowników i do tego dostarczone punktualnie o umówionej porze i w dowolne miejsca? To możliwe! Organizujemy usługi cateringowe z dowozem dla średnich i dużych firm zatrudniających od 50 do 500 pracowników.

Oferujemy obiady, lunche, przekąski, kanapki i posiłki regeneracyjne. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną, prostą w obsłudze aplikację SmartLunch do zamawiania posiłków z lokalnych restauracji. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone na miejsce pracy przez wybrany catering. Obiady dla firm dostarczane są 7 dni w tygodniu o dowolnej porze, co stanowi doskonałe rozwiązanie także dla firm pracujących w trybie zmianowym.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla firm - Zróżnicowane menu

Zapewniamy smaczne jedzenie na dowóz. Dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi restauracjami na terenie Bydgoszczy oraz miejscowości województwa kujawsko-pomorskie oferujemy szerokie menu i profesjonalny catering dla firm. Do wyboru kuchnia polska, europejska oraz azjatycka, dania mięsne,wegetariańskie, fast food. Potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych produktów.

W ofercie cateringowej potrawy odpowiednio zbilansowane pod względem kaloryczności. Pakowane w jednorazowe, ekologiczne opakowania i dodatkowo przewożone w termoboxach, dzięki czemu pracownicy zawsze otrzymują ciepłe, pyszne jedzenie i solidne porcje. Dodatkową zaletą jest etykietowanie każdego dania imieniem i nazwiskiem pracownika, co ułatwia odnalezienie zamówionego posiłku, a co za tym idzie, oszczędza czas, który może być wykorzystany na odpoczynek i regenerację.

Dostawa ciepłych obiadów ze SmartLunch

Elastyczne oferta

Jesteśmy otwarci na propozycje każdego Klienta. Ze względu na zróżnicowane funkcjonowanie obsługiwanych przedsiębiorstw szczegóły zamówienia ustalane są z naszym przedstawicielem. Pomagamy znaleźć najlepszy catering firmowy dopasowany do charakteru wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb pracowników Państwa organizacji. Negocjujemy warunki z Restauratorami. Stałe i duże zlecenia pozwalają nam na maksymalne obniżenie cen, zachowując najwyższą jakość oferowanych usług. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Z korzyścią dla pracownika i pracodawcy

Na obsłudze SmartLunch zyskują wszyscy. Pracownik nie musi martwić się o jedzenie, gdyż ma je zapewnione każdego dnia. Jest zadowolony i zmotywowany do pracy. Dodatkowo nie traci czasu podczas przerwy na stanie w kolejkach po obiad, udanie się do lokalu gastronomicznego, czy odgrzewanie jedzenia, a zaoszczędzony wolny czas może przeznaczyć na regenerację i integrację z zespołem.

Pełnowartościowy, pożywny posiłek zwiększa efektywność pracownika nawet o 20%, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na wyniki pracy i zyski firmy. Zapewniając grupowe posiłki dla pracowników, dostarczasz im energii niezbędnej do pracy, ale także podnosisz prestiż firmy oraz lojalność pracowników. Zapewniamy łatwe rozliczenie, faktura zbiorcza za catering trafia bezpośrednio do działu księgowego, a jej opłacenie ogranicza się do jednego przelewu. Obiady zamówione dla Twoich gości rozliczymy na osobnej fakturze.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy zobowiązani są zapewnić swoim podwładnym posiłki regeneracyjne (zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r.). Nieodpłatne posiłki regeneracyjne przysługują pracownikom, wykonującym wzmożoną pracę fizyczną, pracującym w trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub podczas usuwania skutków klęsk żywiołowych. Taki posiłek powinien być odpowiednio zbilansowany 50-55% z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów, 15% białek i stanowić około 1000 kcal. Zwykle Klienci wybierają zupę z wkładką mięsną lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania