Catering dla firm Bielsko-Biała

Ciepłe i smaczne posiłki dla pracowników z dowozem 24/7 w miejsce pracy. To możliwe- Pomagamy firmom w organizacji żywienia grupowego. Codziennie dostarczamy obiady i posiłki regeneracyjne do firm z Bielska Białej i okolic. Obsługujemy firmy zatrudniające od kilkunastu do kilkuset pracowników. Zapewniamy atrakcyjne ceny, w szczególności przy dużych zleceniach.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla pracowników

Innowacyjny catering dla firm - współpraca z sprawdzonymi Restauratorami w całej Polsce pozwala nam oferować szerokie menu zróżnicowanych potraw. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, kanapki, sałatki, przekąski zupy, domowe obiady przygotowywane przez doświadczonych kucharzy w oparciu o wysokiej jakości, świeże składniki. Do naszych Klientów organizujemy również usługi cateringowe na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: bankiety, konferencje, pikniki, spotkania integracyjne i inne eventy firmowe. Zapewniamy smaczne jedzenie i obsługę na najwyższym poziomie.

Ty decydujesz jaka restauracja będzie gotować, a nawet możesz zamawiać posiłki z różnych lokali. Pracownicy sami składają zamówienia z wyprzedzeniem, dzięki czemu Restaurator wie ile porcji poszczególnych dań danej potrawy ma przygotować.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Z korzyścią dla pracownika i pracodawcy

Zapewniając częściowe lub pełne finansowanie posiłków do pracowników nie tylko zwiększasz efektywność i wydajność kadry, ale także zyskujesz lojalnych zadowolonych pracowników i wpływasz na lepszą organizację pracy. Dofinansowanie do 190 zł/mc na pracownika jest zwolnione ze składek ZUS.

obiady dla pracowników

Ciepłe jedzenie z dowozem

Posiłki pakowane są w jednorazowe, ekologiczne opakowania z kompletem sztućców. Dodatkowo dowóz odbywa się w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepło i zabezpieczających. Każde opakowanie jest opisane imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Pracownicy są zadowoleni ponieważ szybką mogą znaleźć swój pełnowartościowy, gorący obiad. Pomagamy znaleźć lokal, który znajduje się blisko miejsca pracy Klienta, co pozwala na punktualną realizację zamówień i ograniczenie kosztów usług cateringowych.

Obiady do firm od SmartLunch

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Obsługujemy różne branże i doskonale wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby firm i oczekiwania pracowników. Szczegóły współpracy tj. menu, kaloryczność, czas dostawy, liczba porcji, obsługa cateringowa i inne ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Staramy się wypracować rozwiązanie dostosowane do preferencji smakowych pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Współpracujemy z firmami z Bielsku-Białej oraz innych regionów Polski.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Pracownikom zatrudnionych w trudnych warunkach wykonującym prace związaną ze zwiększonym wysiłkiem energetycznym na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r.(DzU nr 60 poz. 279) przysługują nieodpłatne posiłki regeneracyjne. Oferujemy obiady spełniające normy prawne, kaloryczność posiłków wynosi około 1000 kcal, a ich skład stanowi około 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania