Catering dla firm Białystok

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczny i zdrowy obiad, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze? Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi cateringowe, przy współpracy z restauratorami z terenu całego kraju. Korzystając z dedykowanej aplikacji szybko złożysz zamówienie, zapewniając swoim kadrom pożywny posiłek.

Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, a wśród nich korporacje, biura, instytucje, zakłady produkcyjne, firmy budowlane i inne. Dbając o jakość obsługi, współpracujemy jedynie z najlepszymi restauratorami, by nasza oferta była w jak największym stopniu atrakcyjna dla klientów.

); background-size: cover; background-position: 60% center; overflow: visible">

Obiady dla firm

Proponujemy innowacyjny catering dla firm w Białymstoku i okolicach. W ofercie szeroki wybór różnorodnych dań, w menu potrawy- kuchni polskiej, europejskiej i światowej. Do wyboru tradycyjne domowe obiady, sałatki, fast food, sałatki, przekąski, kanapki i wiele innych. Potrawy przygotowywane są specjalnie dla firm, a wszelkie szczegóły realizacji ustalane są indywidualnie z klientami, do których potrzeb dostosowywane jest menu, ilość obiadów, bilans kaloryczny, czas i miejsce dostawy i inne równie ważne kwestie. Zawsze staramy się zebrać jak największą ilość informacji o kontrahencie, by zaoferować jego pracownikom posiłki dopasowane w jak największym stopniu do ich preferencji smakowych oraz rodzaju wykonywanej pracy. Nasi stali Klienci dodatkowo mogą skorzystać z usług cateringu na różne uroczystości: imprezy integracyjne, eventy firmowe, spotkania biznesowe i inne przyjęcia.

Kontola jakości poprzez oceny obiadów dla pracowników

To nas wyróżnia

Zapewniamy elastyczne podejście do każdego zamówienia. Działamy 7 dni w tygodniu, dostarczając jedzenie o każdej porze, dzięki czemu posiłki otrzymać mogą nawet ci pracownicy, którzy pracują na zmiany. Dzięki stałości zleceń, jesteśm w stanie zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny.

Wskazana restauracja dowiezie obiad nieodpłatnie i zawsze punktualnie, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku zakładów przemysłowych, które nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia. Wprowadziliśmy innowacyjny system rozliczeń, dzięki czemu precyzyjny bilans danego okresu trafia wprost do działu księgowego firmy. Zestawienie w łatwy sposób pozwala na wgląd w historię zamówień, a fakturę zbiorczą możesz zapłacić jednym przelewem..

obiady dla pracowników

Zawsze ciepłe i świeże

Współpraca z cenionymi restauracjami gwarantuje najwyższą jakość oferowanych posiłków. Restauratorzy dokładają wszelkich starań, by produkty z których sporządzane są dania były starannie wyselekcjonowane i świeże. Doświadczeni kucharze zadbają natomiast, by każdy posiłek wyróżniał się wyjątkowym smakiem. Dostarczane obiady zawsze są ciepłe, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, jednorazowych, ekologicznych termoboxów, utrzymujących stałą temperaturę przez długi czas oraz chroniących posiłki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Proste rozliczanie

Ulga ZUS

Pracodawca ponosi koszty tylko realnie wykorzystanego dofinansowania, dodatkowo jest ono zwolnione ze składek ZUS do 190zł/msc.Obsługa SmartLunch to korzyść również dla pracownika, który nie musi martwić się o jedzenie w pracy i nie traci przerwy na zajęcia związane z przygotowaniem jedzenia.

Zadowoleni pracownicy z obiadów dla firmy

Z korzyścią dla firmy

Zapewnienie pracownikom posiłków niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim regularne, zdrowe i pełnowartościowe jedzenie znacząco podnosi efektywność. Dodatkowo zwiększa się zadowolenie kadr, a co za tym idzie lojalność wobec przełożonego. Wspólne posiłki integrują grupę, zacieśniają więzi i tworzą relacje oraz wpływają na lepszą organizację pracy. Jedzenie dostarczane jest punktualnie, pracownicy nie tracą czasu na inne zajęcia związane z przygotowaniem posiłków, czy udaniem się do lokali gastronomicznych na lunch.

Obiady do firm od SmartLunch

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw. Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Naszą ofertę kierujemy również do pracodawców, którzy zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r. zobligowani są zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne.Przysługują one osobom, które wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracę w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub uczestniczą w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Posiłek regeneracyjny powinien zawierać 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów i 15% białek oraz zawierać około 1000 kcal.

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania