Posiłki regeneracyjne Kraków, Małopolska

Pomagamy w organizacji żywienia zbiorowego firm w Krakowa i innych miast Małopolski. Codziennie dostarczamy w miejsce pracy gorące posiłki regeneracyjne dla pracowników wykonujących pracę o dużym wysiłku energetycznym lub w trudnych warunkach.

); background-size: cover; background-position: 60% center; ">
Zróżnicowane menu

Współpracujemy z lokalnymi restauracjami w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować zróżnicowane menu pod względem rodzaju dania oraz kaloryczności. Posiłki pakowane są w jednorazowe, utrzymujące ciepło opakowania w komplecie ze sztućcami. Transport odbywa się w specjalnych termoboxach, dzięki czemu pracownicy otrzymują świeże, ciepłe jedzenie. Każde opakowanie jest podpisane imieniem i nazwiskiem pracownika, zatem wszyscy szybko mogą znaleźć swój posiłek.

Szczegółowe warunki współpracy tj. menu, cena, czas i miejsce dostawy, ilość porcji ustalane są indywidualnie w bezpośrednim kontakcie z Klientem. Zawsze staramy dostosować ofertę do danej organizacji oraz Państwa oczekiwań związanych z usługą cateringową. Najedzony pracownik to gwarancja większej wydajności w pracy oraz lojalności wobec firrmy.

Posiłki regeneracyjne

Zgodnie z prawem

Dostarczane obiady dla firm spełniają wymogi wynikające z rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie posiłków profilaktycznych i napojów Dz. U. Nr 60, poz. 279. Dania mają. odpowiednią kaloryczność dostosowaną do zapotrzebowania wynikającego z rodzaju wykonywanej pracy. Zgodnie z prawem posiłek regeneracyjny powinien zawierać około 1000 kcal i składać się z 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Obiady grupowe są zwolnione ze składek ZUS. Zgodnie z prawem posiłki dla pracowników powinny być dostarczone

Zapewniamy ciepłe posiłki profilaktyczne dla pracowników firm budowlanych, fabryk, magazynów, hut, chłodni, elektromonterów, wykonujących pracę pod ziemią lub na wysokościach oraz usuwających skutki klęsk żywiołowych i innych zdarzeļ losowych oraz osobom, którym na mocy rozporządzenia pracodawca zobowiązany jest zapewnić nieodpłatnie obiad regeneracyjny.

Lunch

Komu przysługują posiłki regeneracyjne

 • pracownikom wykonującym pracę fizyczną powodującą wysiłek fizyczny o wydatku energetycznym powyżej 2000 kcal (ok 8374 kJ) dla mężczyzn oraz 1100 kcal (ok 4605 kJ) dla kobiet.
 • pracujących na zewnątrz w okresie zimowym tj. od 1 listopada do 31 marca, których praca związana jest z wysiłkiem energetycznym ponad 1500 kcal u mężczyzn i 1000 kcal u kobiet,
 • zatrudnionym w skrajnych niskich lub wysokich temperaturach wykonującym pracę,
 • wykonującym pracę pod ziemią oraz przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych i innych zdarzeń losowych.
Praca zmianowa - to nie problem

Współpracując z SmartLunch masz dostęp do oferty tysięcy restauracji w całej Polsce - w tym otwartych w nocy lub 24h. Z naszą pomocą z łatwością zapewnisz ciepłe posiłki także pracującym na nocnej zmianie oraz w niestandardowych godzinach.

Proces zamawiania
Mapa klientów którzy korzystają z obiadów dla pracowników

Dlaczego SmartLunch?

 • tylko ze sprawdzonych, lokalnych restauracji,
 • zróżnicowane menu dostosowane do potrzeb pracowników,
 • punktualna dostawa na miejsce pracy 24/7,
 • duże porcje,
 • atrakcyjne rabaty dla większych zamówień,
 • elastyczne warunki współpracy,
 • możliwość zamawiania posiłków z różnych restauracji,
 • system kontroli jakości,
 • intuicyjny panel do zamawiania posiłków,
 • szybkie rozliczenie na koniec miesiąca.
Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania