Siedziba SmartLunch

Poznaj nas lepiej

Z pasją dostarczyliśmy już ponad 5 milionów posiłków do przedsiębiorstw na terenie całego kraju

Skontaktuj się z nami
Historia

Historia SmartLunch zaczęła się w 2014 r.

SmartLunch na telefony

Jesteśmy polską firmą, która od 2014 roku skutecznie pomaga przedsiębiorcom organizować posiłki dla swoich pracowników. SmartLunch powstał z inicjatywy prezesa - Mateusza Tałpasza.

Podczas pracy na terenie wrocławskiego kompleksu biurowego zauważył on, że na rynku brakuje usługi, która ułatwiałaby organizację posiłków pracowniczych. Pierwszym pomysłem było stworzenie aplikacji umożliwiającej odbiór wcześniej zamówionych dań w lokalu.

Lepszym rozwiązaniem okazało się jednak jedzenie na dowóz jedzenie na dowóz, które umożliwiało użytkownikom aplikacji zamawianie dań bezpośrednio do miejsc pracy.

Mateusz Tałpasz

Mateusz Tałpasz

Lato 2014

Rozpoczęcie prac nad aplikacją

Sierpień 2014

Założenie Firmy

Czerwiec 2015

Pozyskanie pierwszego klienta - Bombardier

Styczeń 2016

Współpraca z kolejnymi przedsiębiorstwami na terenie Dolnego Śląska

Styczeń 2017

Rozszerzenie działalności o kolejne województwa

Styczeń 2019

Ponad 4 miliony posiłków dowiezionych do firm na terenie całej Polski

W lecie 2014 roku rozpoczęły się prace nad stworzeniem aplikacji i całego systemu SmartLunch.

Firma powstała w sierpniu 2014 roku. System zaczął działać jesienią tego samego roku. W czerwcu 2015 roku pozyskaliśmy naszego pierwszego klienta, z którym współpracujemy do dziś - Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Obserwowaliśmy ich zmieniające się potrzeby w zakresie żywienia pracowniczego i szukaliśmy rozwiązań, które zapewniłyby firmie Bombardier oraz jej pracownikom maksymalną satysfakcję z posiłków dostarczanych w ramach usługi SmartLunch.

Na przełomie lat 2015/2016 nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi przedsiębiorstwami na terenie Dolnego Śląska, a w roku 2017 rozszerzyliśmy naszą działalność na województwa śląskie i lubuskie, podpisując umowy z Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. i Henkel Polska Operations Sp. z o.o.

Obecnie mamy na koncie już ponad 4 miliony dowiezionych posiłków i organizujemy żywienie pracowników firm na terenie 14 województw.

Misja SmartLunch

Nasza misja

W SmartLunch uważamy, że swobodny dostęp do posiłku w miejscu pracy powinien być normą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorstwa napotykają na wiele trudności przy organizowaniu żywienia pracowniczego. Ze względu na to pragniemy wspierać firmy na każdym etapie jego organizacji.

Działamy zgodnie z ideą customer development - rozwijamy się razem z naszymi klientami i dostosowujemy swoje usługi do ich bieżących potrzeb.

Wiemy, że każda firma jest inna, dlatego pragniemy, by SmartLunch był rozwiązaniem elastycznym. Chcemy gromadzić doświadczenie w zakresie żywienia pracowników, by udoskonalać usługę SmartLunch i rozwijać bazę wiedzy na temat organizowania jedzenia dla pracowników firm.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania