Pyszne jedzenie

Oferujemy posiłki dla firm przygotowane ze świeżych i starannie dobranych składników. Dbamy o zróżnicowane menu, atrakcyjne ceny dań i ich odpowiednią temperaturę w transporcie. Zapewniamy dostawę jedzenia bezpośrednio do miejsc pracy.

Sprawdź nasze jedzenie
SmartLunch - catering z lokalynch restauracji

Lokalne restauracje

Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi restauratorami, którzy przygotowują potrawy ze świeżych, odpowiednio wyselekcjonowanych składników. Jednocześnie posiłki dowożone są z lokali znajdujących się w rejonie naszych klientów, by dostawy jedzenia do firm przebiegały szybko i sprawnie.

SmartLunch - catering ze zróżnicowanym menu

Zróżnicowane menu dostosowane do potrzeb pracowników

O gustach się nie dyskutuje? Jesteśmy innego zdania, dlatego współpracę z każdą firmą rozpoczynamy od zebrania informacji na temat preferencji smakowych pracowników.

Na tej podstawie szukamy restauracji, których oferta będzie najlepiej odpowiadała potrzebom zatrudnionych w firmie osób w zależności od ich upodobań i wykonywanej pracy.

Oferujemy dostęp do różnych rodzajów kuchni (od domowych obiadów po azjatyckie smaki czy dania dietetyczne oraz wegetariańskie) i wszystkich typów posiłków - zup, kanapek, śniadań, obiadów, dań kolacyjnych, podwieczorków i przekąsek.

SmartLunch - kontrola jakości cateringu dla firm

Jakość

Dbamy o jakość dostarczanego jedzenia, umożliwiając użytkownikom aplikacji SmartLunch ocenianie zamówień za pomocą systemu ocen i komentarzy, a także udostępniając restauracjom dane na temat najchętniej zamawianych dań.

Funkcja oceniania zamówień oraz statystyki opinii pozwalają restauracjom poznać kulinarne upodobania zamawiających, by móc coraz lepiej rozwijać swoją ofertę, robiąc to zgodnie z preferencjami klientów.

SmartLunch - catering dla firm w odpowiednich opakowaniach thermobox

Odpowiednie opakowanie

Posiłki zamawiane w ramach usługi SmartLunch dowożone są w opakowaniach zabezpieczających jedzenie i utrzymujących jego odpowiednią temperaturę.

Dodatkową ochronę przed utratą ciepła czy uszkodzeniem mechanicznym stanowią pojemne termoboxy, w które pakujemy dania dowożone przez restauratorów.

Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego, wprowadziliśmy również opakowania z materiałów ekologicznych.

SmartLunch - podpisane obiady dla firm

Podpisane zamówienia

Dania dowożone do firm opatrzone są etykietami z imieniem i nazwiskiem zamawiającego oraz adresem dostawy. Ułatwia to pracownikom szybkie znalezienie swojego posiłku wśród innych, by nie tracili czasu na żmudne przekopywanie się przez stertę zamówień.

SmartLunch - obiady dla pracowników w konkurencyjnych cenach

Konkurencyjne ceny posiłków

Oszczędzaj pieniądze, zamawiając dużo posiłków w atrakcyjnych cenach. Zapewnij atrakcyjne benefity dla pracowników w formie dofinansowania żywieniowego.

Zapłacisz tylko za realnie wykorzystane dofinansowanie do posiłków. Pamiętaj, że środki przeznaczane na żywienie pracownicze do 190 zł na miesiąc są objęte ulgą ZUS na dofinansowanie posiłków.

SmartLunch - posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne

Oferujemy naszym klientom dowóz posiłków regeneracyjnych o odpowiednich wartościach odżywczych.

Zgodnie z przepisami pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia posiłków profilaktycznych pracownikom swoim pracownikom, którzy pracują w trudnych warunkach, ponoszą duży wydatek energetyczny podczas wykonywania swoich obowiązków lub pracują na zewnątrz.

Kontakt

Chcesz się dowiedzieć, jakie dania można zamówić za pomocą SmartLunch?

Pobierz przykładowe menu i sprawdź jakie przyszności oferują nasi dostawcy