Zespół SmartLunch
Zespół SmartLunch
28 kwietnia 2020 Blog/ Benefity Zapraszamy na webinar „Jakie zmiany w benefitach pracowniczych przyniesie pandemia?”

Zapraszamy na webinar „Jakie zmiany w benefitach pracowniczych przyniesie pandemia?”

Autor: Zespół SmartLunch
Zapraszamy na webinar „Jakie zmiany w benefitach pracowniczych przyniesie pandemia?”

SPIS TREŚCI

  1. {{heading.text}}

5 maja (wtorek) 2020 r. zapraszamy na Webinar poświęcony pozapłacowym benefitom pracowniczym, a dokładnie ich użyteczności w trakcie pandemii. Spotkanie online poprowadzą nasi eksperci związani od wielu lat z branżą benefitów – Artur Dzięgielewski i Krzysztof Gąsior.

05.05.2020, godz. 11:00 – webinar

Zaplanowane na pierwszy wtorek maja spotkanie, przepełnione będzie wiedzą i ciekawostkami z zakresu benefitów pracowniczych. Prelegenci zaprezentują liczne case study, podzielą się spostrzeżeniami, wskazówkami oraz zaproponują gotowe rozwiązania napotkanych problemów.

W trakcie webinaru możliwe będzie zadawanie pytanie. W ten sposób, każdy uczestnik otrzyma odpowiedź na nurtujące go kwestie z zakresu benefitów pozapłacowych, z naciskiem na te, które warto zapewnić swoim pracownikom w okresie pandemii. 

Ile kosztuje uczestnictwo w webinarze?

Udział w webinarze jest DARMOWY! Jedyne ograniczenie, o którym musisz pamiętać, dotyczy liczby miejsc. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś!

Jak wziąć udział w webinarze?

To bardzo proste. Skorzystaj z poniższego przycisku, wypełnij przygotowany formularz, a następnie, w dniu wydarzenia tj. 5 maja tuż przed godziną 11:00 uruchom webinar, do którego link wyślemy na Twoją skrzynkę e-mailową.

Zaproś współpracowników i znajomych na webinar

Będzie nam bardzo miło, jeśli link do strony, na której można zapisać się na nasz webinar udostępnisz swoim znajomym. Wystarczy, że skorzystasz z przycisków widocznych poniżej. Dziękujemy!

0 komentarz
Share via