Ewa Kaczmarz
Ewa Kaczmarz
10 października 2019 Blog/ O usłudze SmartLunch SmartLunch jako wystawca i prelegent na MeetBenefit

SmartLunch jako wystawca i prelegent na MeetBenefit

Autor: Ewa Kaczmarz
SmartLunch jako wystawca i prelegent na MeetBenefit

SPIS TREŚCI

  1. {{heading.text}}

25 września w Warszawie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w I edycji ogólnopolskiego forum benefitów pracowniczych – MeetBenefit. Nasz CEO Mateusz Tałpasz razem z Arturem Dzięgielewskim z firmy Crusar opowiadali o tym, dlaczego największe firmy karmią pracowników. Artur jako doświadczony HR-owiec miał wiele do powiedzenia na temat naszej usługi, zarówno z perspektywy branży HR, jak i klienta SmartLunch.

Prezentacja SmartLunch

Podczas prezentacji mówiliśmy o wartościach, jakie niesie za sobą organizowanie posiłków w przedsiębiorstwach dla pracowników i firm. Prezentując niektóre historie klientów SmartLunch, opowiadaliśmy o tym, jak przemyślana inwestycja w posiłki pomaga oszczędzić czas oraz budować lojalność pracowniczą.

Testowanie naszej usługi

Wszyscy odwiedzający stoisko SmartLunch mieli okazję bliżej poznać naszą usługę, zamawiając pyszne soki i kanapki za pomocą kiosków interaktywnych – SmartBoxów. Przekąski opatrzone smartlunchowymi etykietami przygotował jeden ze współpracujących restauratorów – Mr Green.

Udział w MeetBenefit był okazją do wielu inspirujących spotkań i wymiany poglądów na temat prężnie rozwijającego się rynku benefitów dla pracowników, employer brandingu oraz motywowania pracowników. Mamy nadzieję, ze każda konferencja będzie tak owocna jak MeetBenefit!

0 komentarz
Share via