Alternatywa do automatów vendingowych

Co jest lepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe to urządzenia pozwalające na zakup przekąsek i napojów. Stanowią chętnie stosowane rozwiązanie między innymi w miejscach pracy. Charakteryzują się asortymentem złożonym najczęściej z drobnych przekąsek, zimnych lub gorących napojów, wydawanych bezobsługowo.

System SmartLunch

To usługa ułatwiająca organizację żywienia zbiorowego w firmach zatrudniających dowolną liczbę pracowników. Pozwala zautomatyzować procesy związane z zamawianiem, dostawą, rozliczeniem posiłków oraz obsługą użytkowników, przy jednoczesnej personalizacji rozwiązań - dostosowujemy się do potrzeb Twojej firmy. Jak wypadamy w porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami?

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Gorące dania obiadowe i zupy

To, co w SmartLunch najważniejsze - ciepłe, świeże, pożywne posiłki przywożone na wyznaczone miejsce prosto z restauracji, w której są przyrządzane. Automaty vendingowe praktycznie nie oferują ciepłych posiłków.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Zawsze świeże produkty (np. kanapki)

Każdy posiłek oferowany przez SmartLunch jest przygotowywany specjalnie na zamówienie danego pracownika. W związku z tym wszystkie dania są zawsze świeże. Dodatkowo, system ocen i komentarzy pozwala nam kontrolować jakość posiłków na bieżąco. Część automatów vendingowych oferuje kanapki przygotowywane wcześniej, a o ich świeżości mówi data ważności.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Konieczność wcześniejszego składania zamówień

System opierający się na indywidualnych zamówieniach gwarantuje świeżość dostarczanych posiłków. Restauratorzy współpracujący ze SmartLunch mają dzięki temu wystarczającą ilość czasu, aby produkty, z których przygotowują potrawy, były zawsze świeże. W przypadku automatów vendingowych indywidualny klient może dokonać zakupu spontanicznie, jednak może wybierać jedynie z produktów o długim terminie ważności.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Automatyczne rozliczanie

SmartLunch automatyzuje wszystkie procesy związane ze składaniem zamówień, dostawą oraz rozliczeniem, zarówno dla całej firmy jako jednostki zlecającej wykonanie usługi, jak i dla pracowników zamawiających poszczególne posiłki. Pracownik, składając zamówienie, wprowadza dane do naszego systemu, które są przypisane jednocześnie do jego konta, konta firmy oraz właściwej restauracji. Rozliczenie odbywa się raz w miesiącu, automatycznie i bezgotówkowo.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Brak potrzeby noszenia przy sobie gotówki lub bilonu

Odpowiednio, aby skorzystać z automatu vendingowego i dokonać w nim zakupu, musimy mieć przy sobie monety o odpowiednim nominale. Każdy automat posiada informację o tym, jakie nominały przyjmuje, z reguły są to monety o wartości od 10 groszy do 5 złotych. W niektórych firmach pracownicy otrzymują “skarbonki” zapisane na bezprzewodowych nośnikach (np. NFC), wciąż jednak musimy pamiętać, aby mieć go zawsze przy sobie.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Brak kolejek w trakcie przerw

Kolejki do maszyn vendingowych są bardzo często spotykane w miejscach, gdzie skorzystać z nich można tylko w czasie określonych przerw, między innymi w zakładach pracy czy na uczelniach. Dostawcy współpracujący ze SmartLunch dostarczają posiłki na kilka minut przed rozpoczęciem przerwy, a każde opakowanie jest imiennie podpisane. Dzięki temu wystarczy odnaleźć swój posiłek i wykorzystać całą przerwę na odpoczynek.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Brak awaryjności sprzętu

Każdy rodzaj sprzętu czasem się psuje. W przypadku uszkodzonej maszyny vendingowej, nie będziemy mieć możliwości skorzystania z niego i zakupu produktów. W sytuacji, kiedy awarii ulegnie SmartBox, czyli dotykowy kiosk umożliwiający złożenie zamówienia w systemie SmartLunch, do dyspozycji pozostaje wersja internetowa naszej aplikacji oraz kontakt z Biurem Obsługi Klienta, które zatroszczy się o każdego zainteresowanego.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Drobne przekąski i słodycze

Automaty vendingowe to przede wszystkim drobne przekąski i słodycze - batoniki, chrupki, ciastka, paluszki. Oferta SmartLunch jest zależna od menu poszczególnych restauratorów, jednak w ramach słodyczy oferują oni głównie desery lub słodkie śniadania.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Dostęp do jedzenia 24/7

Ze względu na bezobsługowy proces sprzedaży pojedynczego produktu, automaty vendingowe umożliwiają dostęp do swojego asortymentu 24/7. Z uwagi na to, są pomocne w sytuacjach awaryjnych, np. w przypadku niespodziewanych nadgodzin. SmartLunch dostarcza świeże posiłki zamówione na konkretne, ustalone wcześniej godziny, w tym godziny wieczorne.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Braki w asortymencie

Automaty są uzupełniane regularnie przez przedstawicieli firmy obsługujących daną sieć, w ustalonych odstępach czasowych. Pomiędzy uzupełnieniami bardziej popularnych produktów może brakować. Będą to produkty najtańsze, najwyższej jakości lub najbardziej treściwe, np. kanapki. W SmartLunch Restauratorzy zyskują bufor czasowy między otrzymaniem zamówienia oraz terminem dostawy, dzięki któremu mogą uzupełnić ewentualne zapasy.

SmartLunch / Automaty Vendingowe

Zakupy impulsowe.

Automat vendingowy z pewnością będzie ratunkiem dla każdego, kogo w czasie pracy najdzie ochota na coś słodkiego czy gazowany napój. Przeszklone półki wewnątrz maszyny będą też zachęcać każdego, kto koło nich przejdzie, do wydania kilku złotych na smaczny drobiazg.

Opinie

Kilka słów
od naszych klientów

Kontakt

Sprawdź, ile zaoszczędzisz dzięki organizacji posiłków ze SmartLunch

Wypełnij formularz i otrzymaj raport z wyliczeniem kosztów i oszczędności dla najpopularniejszych opcji dofinansowania